ریبوتی از فیلم دزدان دریایی کارائیب ساخته می‌شود

ساخت همه فیلم‌ها سخت است. فکر کنم به یکی از آن‌ها نزدیک شدیم. فیلم‌نامه خیلی خوبی داریم. دوتا فیلم می‌سازیم یکی با مارگو رابی و یکی با بازیگران جوان‌تر. پروژه مارگو رابی زمان‌بر است و اول فیلمی با بازیگران جوان‌تر ساخته می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که پروژه رابی کنسل شده، گفت:

چنین چیزی نیست. این پروژه برای دیزنی کنسل نشده و مطمئنم این فیلم ساخته می‌شود و داستان قوی دارد.

تبلیغات

منبع: Movieweb


منبع: https://gamefa.com/897116/%D8%B1%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%AF%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%A8-%D8%B3%D8%A7/

جری براکیمر امروز اطلاعات جدیدی از فرنچایز دزدان دریایی ارائه داده و گفته این فیلم از زمان انتشار سری پنجم در ساد ۲۰۱۷ متوقف شده است. طرفداران زیادی خواستار بازگشت جانی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو به سری ششم فیلم هستند. اما گویا ساخت سری ششم با بازیگران کاملا جدیدی استارت خورده است. پیش‌تر، براکیمر گفته بود که دو پروژه متفاوت از این فرنچایز در دست ساخت است؛ یکی از آن‌ها با بازی مارگو رابی است. وی در جدیدترین مصاحبه خود با سایت خبری هالیوود ریپورتر گفته به احتمال زیاد پروژه دیگری با حضور بازیگران جوان‌تری در نقش دزدان دریایی چراغ سبز خواهد گرفت. درحالیکه پروژه رابی کار زیادی دارد و زودتر ساخته نمی‌شود.

در هرحال، براکیمر می‌گوید این فرنچایز جک اسپارو را حذف نمی‌کند گرچه قبلا تلاش کردند او را از میان بردارند و نتوانستند. اما وی نمی‌تواند احتمال بازگشت جک اسپارو در سری ششم را تایید یا تکذیب کند. وقتی از او پرسیده شد آیا مدیران دیزنی برای فیلم بعدی از دپ استقبال می‌کنند یا نه، اینگونه پاسخ داد:

هنوز مشخص نیست جانی دپ در فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب نقشی دارد یا خیر. هرچند دپ در دادگاهش گفته بود با اخراجش از فیلم به او خیانت شده، اما شاید عشق او به شخصیت‌اش باعث شود نظرش تغییر کند.

سری ششم دزدان دریایی کاراییب هنوز چراغ سبز نگرفته و فقط زمان مشخص می‌کند آیا جک اسپارو به پرده نقره‌ای بازمی‌گردد یا نه.

وقتی از براکیمر پرسیده شد چرا ساخت سری جدید دزدان دریایی اینقدر طول کشیده، پاسخ داد:

درحالیکه جری براکیمر اذعان داشته پروژه مستقل دزدان دریایی با بازی مارگو رابی همچنان پابرجاست، قرار است ابتدا ریبوتی از این فرنچایز با بازیگری جوان ساخته شود.

باید از خودشان بپرسید. من نمی‌توانم جواب این سوال را بدهم. واقعا جوابش را نمی‌دانم. واقعا دوست دارم در فیلم جدید باشد. او دوست و بازیگر فوق‌العاده‌ای است و جای تاسف دارد زندگی شخصی ما روی کارمان نیز تاثیر دارد.