ریبوت Ninja Gaiden توسط PlatinumGames ساخته می‌شود

به تازگی شایعاتی مبنی بر همکاری استودیوی پلاتینوم‌گیمز (PlatinumGames)، سازنده‌ی عناوینی مثل Bayonetta و Vanquish، با تیم نینجا (Team Ninja) برای ساخت یک بازی Ninja Gaiden جدید به گوش می‌رسد.

تبلیغات

این را نیک بیکر (Nick Baker)، موسس XboxEra مدعی شده است. پس از اعلام خبر رسمی ریبوت فرنچایزهای Ninja Gaiden و Dead or Alive توسط تیم نینجا، بیکر در توئیتر خود اعلام کرد که بازی Ninja Gaiden جدید قرار است توسط استودیوی پلاتینوم‌گیمز ساخته شود. پلاتینوم‌گیمز سابقه‌ی زیادی در ساخت بازی‌های اکشن دارد و پیش از این عناوینی مثل Bayonetta ،Vanquish ،Metal Gear Rising: Revengeance و Nier: Automata را ساخته است. همین مهم می‌تواند آن را به استودیوی مناسبی برای ساخت یک بازی Ninja Gaiden تبدیل کند.

با این حال برای برخی این سوال پیش آمده که با توجه به مشغله‌ی کاری زیاد این استودیو، برنامه‌ریزی برای عرضه‌ی Wo Long: Fallen Dynasty در سال 2023 و Rise of the Ronin در سال 2024، چه زمانی برای توسعه‌ی یک بازی Ninja Gaiden یا Dead or Alive جدید باقی می‌ماند. این طور که به نظر می‌رسد این استودیوی ژاپنی ممکن است برخی از آی‌‌پی‌های خود را به استودیوهای دیگر بدهد.

چند وقتی از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی اصلی سری Ninja Gaiden می‌گذرد. این مهم که آخرین بازی این سری یعنی Ninja Gaiden 3 در سال 2012 چندان خوب نبود هم کار را برای طرفداران این سری دشوار کرده است. با این حال خبر خوب این است که استودیوی تیم نینجا به تازگی ریبوت سری‌های Ninja Gaiden و Dead or Alive را تایید کرده است.

جالب است بدانید که تیم نینجا کمی قبل‌تر در مصاحبه‌ای با VGC گفته بود که احتمال ساخت یک بازی Ninja Gaiden توسط استودیویی دیگر وجود دارد. البته هنوز هیچ چیز به صورت رسمی اعلام نشده و باید منتظر انتشار اخبار بیشتر از سوی خود تیم نینجا ماند.


منبع: https://gamefa.com/888141/ninja-gaiden-reboot-is-being-developed-by-platinumgames/