ساخت اسپین‌آف‌های متعدد از دنیای سریال The Boys

حال به تازگی ورنون سندرز به عنوان مدیر بخش تلویزیونی کمپانی آمازون در جریان مصاحبه با خبرگزاری اینترتینمنت ویکلی به صحبت درباره آینده فرنچایز پرداخته است.

اریک کریپک به عنوان خالق این فرنچایز در تلویزیون چشم‌اندازی برای آن چه می‌خواست انجام دهد، داشت و ما برای سال‌ها در حال گفت و گو برای آینده این مجموعه بوده‌ایم. این که از الان نسبت به چیزی که اریک کریپک ممکن است در نظر داشته باشد، صبحت نمایم، بسیار زود بوده و اگر که او به گسترش دنیای ابرقهرمانی‌اش تمایلی داشته باشد، ما اولین کسانی هستیم که وی را حمایت خواهیم کرد. در حال حاضر تمامی تمرکز ما معطوف به فصل چهارم The Boys و نخستین اسپین‌آف لایو اکشن از آن به نام Gen V است که گمان می‌کنم طرفداران را حسابی غافلگیر خواهد کرد.

مجموعه تلویزیونی ابرقهرمانی The Boys به حدی موفقیت آمیز ظاهر شده که کمپانی آمازون حالا حالاها قصد دست کشیدن از آن را نخواهد داشت.

در دوره و زمانی که استودیوهای دی‌سی و مارول از محبوبیت خود استفاده کرده تا آثار ابرقهرمانی بسیار سخیف، کلیشه‌ای تکراری و کودکانه‌ای را پدید بیاورند، سر و کله کمپانی آمازون با مجموعه تلویزیونی The Boys (پسران) در سال ۲۰۱۹ پیدا شد تا یکی از بهترین آثار تاریخ ژانر ابرقهرمانی را در مدیوم تلویزیون به تصویر بکشد. اثری که تاکنون ۳ فصل از آن ساخته و پخش شده و در کنار تولید فصل چهارم، شاهد نخستین اسپین‌آف لایو اکشن از آن به نام Gen V (جن وی) هستیم که حول محور ابرقهرمانانی جوان جریان دارد.

تبلیغات

فصل نخست مجموعه تلویزیونی Gen V در ۸ قسمت از طریق سرویس آمازون پرایم در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) پخش خود را آغاز خواهد کرد.

در حالی که طی ۳ فصل گذشته شاهد رویارویی خونینی بین ابرقهرمان فرصت طلب دنیای The Boys با گروهی از انسان‌های مخالف آن‌ها بوده‌ایم، مجموعه تلویزیونی Gen V جنبه دیده نشده‌ای از این فرنچایز را به تصویر خواهد کشید. جایی که گروهی از جوانان به تازگی قدرت‌های فرابشری خود را درک کرده و در رقابتی خونین و حساس، باید در دانشگاه گودولکین خودی نشان داده و نظر کمپانی ووت را جلب نمایند. مسئله‌ای که پای برخی از چهره‌های آشنا از سریال The Boys را نیز به داستان باز خواهد کرد.

منبع: کمیک‌بوک

greatRThe fROG


منبع: https://gamefa.com/975372/the-boys-amazon-addresses-plans-for-even-more-spinoffs/