ساخت اقتباسی از داستان Seesaw Monster با هنرنمایی ان هتوی


کمپانی نتفلیکس در نظر دارد تا اقتباسی سینمایی از داستان Seesaw Monster را با هنرنمایی بازیگرانی همچون ان هتوی و سلما هایک خلق نماید.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، کمپانی نتفلیکس امروز به صورت رسمی اعلام کرده که حق ساخت فیلمی از رمان Seesaw Monster به قلم کوتارو ایساکا (Kōtarō Isaka) را دریافت کرده و به زودی پروسه فیلم‌برداری و ساخت آن آغاز خواهد شد. اثری که میزبان حضور دو بازیگر برجسته سینما نیز می‌باشد.

سلما هایک (Salma Hayek) و ان هتوی (Anne Hathaway) که جزو بازیگران شناخته شده و برجسته جهان می‌باشند، به این غول سرویس استریم ملحق شدند تا در اقتباس سینمایی این رمان به ایفای نقش بپردازند.

کوتارو ایساکا جزو نویسندگان شناخته شده آثار معمایی و هیجان‌انگیز می‌باشد که مجموعه کتاب سه‌گانه وی تحت عنوان Hitman طرفداران بسیاری را در دنیا جمع کرده است. کتاب دوم او از این مجموعه نیز مسبب ساخت اقتباسی سینمایی تحت عنوان Bullet Train شد که با هنرنمایی برد پیت (Brad Pitt) و ساندرا بولاک (Sandra Bullock) به موفقیت بزرگی در سینما دست پیدا کرد. این مسئله باعث شده تا کمپانی‌های فیلم‌سازی مشتاق ساخت اقتباس‌های بیشتری از داستان‌های ایساکا شوند که نتفلیکس یکی از آن‌ها خواهد بود.

تبلیغات

داستان کتاب Seesaw Monster روایت‌گر زنی می‌باشد که با گذشته مرموز مادر شوهرش روبرو شده و رازهایی هولناک را درباره خانواده آن‌ها کشف می‌کند. با این حال این دو تشنه به خون یکدیگر شده و وقایع اکشن و کمدی جذابی را پدید می‌آورند. قطعاً به سبب هنرنمایی دو بازیگر سلما هایک و ان هتوی شاهد صحنه‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز خواهیم بود.

هنوز هیچ تاریخ پخشی برای فیلم Seesaw Monster در نظر گرفته نشده و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از سوی کمپانی نتفلیکس صبر نماییم.

منبع: کولایدر

ali


منبع: https://gamefa.com/884628/seesaw-monster-adaptation-set-with-anne-hathaway-and-salma-hayek-pinault-as-rivals/