ساخت اقتباس سینمایی از رمان Fairy Tale استیون کینگ


آخرین رمان استیون کینگ که Fairy Tale نام دارد، توسط پل گرینگرس بر پرده سینما به نمایش در خواهد آمد.

ساخت اقتباس‌های گوناگون از آثار استیون کینگ (Stephen King) به حدی پول‌ساز است که گویا این روند هیچ‌گاه پایان نخواهد یافت. زیرا طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، رمان جدید این نویسنده مشهور که تازه هفته پیش به چاپ رسیده است، میزبان ساخت اقتباسی سینمایی به کارگردانی پل گرینگرس (Paul Greengrass) خواهد بود.

پل گرینگرس به سبب ساخت آثار پرطرفداری همچون Captain Phillips و سه‌گانه Jason Bourne در میان سینماگران بسیار شناخته شده می‌باشد. استیون کینگ درباره کارگردانی این پروژه اعلام کرده که:

من جزو طرفداران بزرگ پل گرینگرس هستم و قطعاً او انتخابی فوق‌العاده برای هدایت اقتباس سینمایی Fairy Tale می‌باشد.

تبلیغات

استیون کینگ که به دلیل ارائه حق ساخت آثارش به مبلغ یک دلار، به خوبی در دنیا شناخته شده است، ساخت اقتباس‌های سینمایی از رمان‌هایش تمامی ندارد و حال نیز نوبت به آخرین اثر نوشته شده توسط او رسیده است.

رمان Fairy Tale روایت‌گر داستانی کلاسیک حول محور نوجوانی است که از زندگی آشفته‌ای برخوردار بوده و طی یکسری اتفاقات، وارد یک بعد جادویی مرموز می‌شود که وقایع غیرقابل پیش‌بینی را رقم می‌زند. این داستان جدید استیون کینگ شباهات زیادی با اثر شناخته شده او یعنی Dark Tower دارد که می‌تواند برای طرفداران این نویسنده خبر خوبی باشد.

هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم Fairy Tale در نظر گرفته نشده و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر صبر نمود.

منبع: مووی‌وب

meysamb


منبع: https://gamefa.com/868841/stephen-kings-fairy-tale-adaptation-to-be-directed-by-paul-greengrass/