ساخت انیمیشن The Sea Beast 2 تایید شد

باید صبر کرد و دید که برنامه‌های کریس ویلیامز و کمپانی نتفلیکس برای دنباله The Sea Beast به چه صورت پیش خواهد رفت.

انیمیشن The Sea Beast (هیولای دریا) یکی از آثار بسیار موفق و تحسین شده سرویس استریم نتفیلکس می‌باشد که توسط کریس ویلیامز کارگردانی و نویسندگی شد و موفقیت آن باعث شده تا این غول سرویس استریم چراغ سبز را برای ساخت دنباله آن صادر نماید. دنباله‌ای که باز هم توسط کریس ویلیامز ساخته خواهد شد.

تبلیغات

در سالی که شاهد حضور آثار بزرگی در مدیوم انیمیشن بودیم، ساخته نتفلیکس نه تنها نمرات خوب و تحسین شده‌ای را از سوی منتقدین دریافت کرد، بلکه با میزان قابل توجهی از بینندگان نیز مواجه شد که به یکی از شگفتی‌های سال 2022 تبدیل شده است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902056/the-sea-beast-sequel-in-development-at-netflix/

انیمیشن The Sea Beast که از صداپیشگانی همچون کارل اربن، زاریس-انجل هاتور و جرد هریس بهره برده است، روایت‌گر سفر حماسی گروهی از دریانوردان برای شکار یک هیولای دریایی افسانه‌ای و بسیار هولناک می‌باشد که به وقایعی غافلگیر کننده و جذاب منتهی می‌شود.

منبع: کولایدر

نکته جالب توجه در این است که کریس ویلیامز به هیچ عنوان انتظار چنین موفقیتی را نداشت و به همین منظور نیز پیش از پخش این انیمیشن، برنامه‌ای برای ساخت دنباله آن نداشته است. با این حال استقبال صورت گرفته از این پروژه او را مجاب کرده تا جهان فانتزی The Sea Beast را به بهترین شکل ممکن گسترش دهد.

نتفلیکس ساخت انیمیشن The Sea Beast 2 را برای سرویس خود تایید کرده است.