ساخت بهترین Starfield ممکن قطعا هدف ما است

رئیس ایکس باکس یعنی فیل اسپنسر (Phil Spencer) هم‌چنین درباره گفته‌های قبلی خود در مورد اینکه موفقیت Starfield تاثیری روی رقابت با پلی استیشن خواهد داشت یا نه هم صحبت کرده است.

قسمتی که در مورد صحبت‌های خودم دوست نداشتم این است که بازی‌های با کیفیت قطعا بخشی از استراتژی ما هستند. پس منظورم این نیست که تبدیل شدن Starfield به یک بازی ۱۱ از ۱۰ هدف ما نیست، البته این روش خنده‌داری برای بیانش است. من فکر نکنم که نمره نقدها همیشه معیاری برای تمام کیفیت است. اما ساخت بهترین Starfield ممکن قطعا هدف ما است. من می‌خواهم که ما بهترین بازی‌هایی که می‌توانیم را بسازیم.

نظر عموم در صنعت بازی‌های ویدیویی خیلی زود می‌تواند تغییر کند. خیلی وقت پیش نبود که ایکس باکس به صورت کلی از همه جهات مورد انتقاد قرار گرفته بود. یکی از دلایل اصلی این اتفاق عرضه فاجعه‌بار Redfall بود، اما در هفته‌ای که گذشت شاهد تغییر ۱۸۰ درجه‌ای نظرات بسیاری بودیم. دلیل اصلی این اتفاق هم چیزی نبود جز نمایش فوق‌العاده Starfield در Xbox Games Showcase اخیر. حتی خود Starfield و اینکه آیا این بازی به اندازه‌ای که ایکس باکس به آن نیاز دارد خوب خواهد بود یا نه هم در اوایل امسال زیر سوال رفته بود.

پس از انتشار Redfall، رئیس ایکس باکس یعنی فیل اسپنسر در همین مورد صحبت کرد و گفت که “حتی در صورت اینکه Starfield یک بازی ۱۱ از ۱۰ باشد هم مردم پلی استیشن ۵ خود را نمی‌فروشند”. با این حال او در مصاحبه‌ای جدید با The Guardian در مورد این نظرات صحبت کرد و گفت که در حال حاضر از گفتن آن‌ها خشنود نیست. او گفت که هدف مایکروسافت این است که اکشن نقش‌آفرینی علمی-تخیلی Bethesda بهترین نسخه ممکن باشد:

تبلیغات

بازی Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۱۴۰۲) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. این بازی روی ایکس باکس سری ایکس به صورت ۴K/30 FPS و روی ایکس باکس سری اس به صورت ۱۴۴۰p/30 FPS اجرا می‌شود. شما هم‌چنین می‌توانید سیستم مورد نیاز نسبتا سنگین بازی را از اینجا مشاهده کنید.


منبع: https://gamefa.com/949849/making-the-best-starfield-is-absolutely-our-goal-xbox-boss/