ساخت دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles و انیمیشنی سریالی بر اساس آن تأیید شد

با اینکه هنوز انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles پخش نشده اما ساخت دنباله و همچنین انیمیشنی سریالی بر اساس آن تأیید شده است.

جف راو که سکان کارگردانی انیمیشن «لاکپشت‌های نینجا جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته» را در دست دارد، قرار است کارگردانی دنباله آن را نیز در دست داشته باشد ولی هنوز تاریخ اکران فیلم دوم اعلام نشده است.

علاوه بر ساخت دنباله سینمایی برای این انیمیشن، قرار است انیمیشنی سریالی نیز بر اساس آن تولید شود که یک نسخه فرعی خواهد بود و از سرویس آنلاین پارامونت پلاس پخش می‌شود. در حال حاضر جزئیات بیشتری درباره این انیمیشن سریالی در دست نیست جزء اینکه عنوان آن Tales of The Teenage Mutant Ninja Turtles خواهد بود و فعلا ساخت دو فصل از آن چراغ سبز دریافت کرده است. اتفاقات این انیمیشن سریالی بین انیمیشن اول و دوم جریان خواهد داشت.

حالا انیمیشنی تازه از این فرنچایز ساخته شده که انیمیشن لاکپشت‌های نینجا جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) نام دارد و قرار است این فرنچایز را از نو راه‌اندازی کند. این انیمیشن چند هفته دیگر روی پرده سینماها اکران خواهد شد و با این وجود، بنابر گزارش‌های تازه منتشر شده، دنباله آن در حال توسعه است.

تبلیغات
باسم ابن اسحاق


منبع: https://gamefa.com/961283/teenage-mutant-ninja-turtles-mutant-mayhem-2-paramount-plus-series/

منبع: کولایدر

تبلیغات

فرنچایز لاکپشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان (Teenage Mutant Ninja Turtles) از جمله فرنچایزهای جذاب به شمار می‌رود که تا به امروز در دنیای انیمیشن و همچنین لایو اکشن گسترش پیدا کرده و از محبوبیت بسیار زیادی در بین مخاطبان برخوردار است.

انیمیشن «Tales of The Teenage Mutant Ninja Turtles» در تاریخ ۲ اوت سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.