ساخت دنباله فیلم 28 Weeks Later قوت گرفت

در هر حال باید صبر کرد و دید که پس از گذشت بیش از یک دهه آیا می‌توانیم شاهد تکمیل سه‌گانه آخرالزمانی دنی بویل باشیم یا خیر! به نظر می‌رسد که او و باقی همکارانش برای ساخت فیلم سوم به نتیجه رسیده و به زودی با اخباری خوشحال‌کننده مواجه خواهیم شد.

منبع: Denofgeek

blind wink


منبع: https://gamefa.com/884705/danny-boyles-28-months-later-may-have-finally-found-some-new-hope/

در سال 2007 نیز دنباله‌ این فیلم به نام 28 Weeks Later به کارگردانی خوان کارلوس فرسنادیو (Juan Carlos Fresnadillo) منتشر شد که علی‌رغم برخی از ضعف‌ها، اما همچنان از دی‌ان‌ای ترسناک پروژه نخست بهره برده بود و لحظاتی هیجان‌انگیز و ترسناک را برای مخاطبین به ارمغان آورد.

حال پس از گذشت 15 سال از پخش فیلم دوم این مجموعه، به نظر می‌رسد که بالاخره می‌توانیم برای ساخت فیلم سوم تحت عنوان 28 Months Later امیدوار باشیم. زیرا دنی بویل فاش کرده که گارلند یک فیلم‌نامه همراه با ایده‌هایی دوست‌داشتنی را به نگارش درآورده و او را برای بازگشت بر روی صندلی کارگردانی وسوسه کرده است.

بنا به گفته دنی بویل، به نظر می‌رسد که فیلم سوم رویه کاملاً متفاوتی نسبت به پایان‌بندی پروژه 27 هفته بعد خواهد داشت. این که باز هم به کشور انگلستان اشاره شده است، می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد که تنها او و گارلند از آن مطلع هستند.

برای بازگشت به صندلی کارگردانی بسیار وسوسه شده‌ام. در واقع به نظر می‌رسد که زمان مناسب برای ساخت فیلم سوم فرا رسیده است. با دیدن فیلم‌نامه که باز هم در انگلستان به وقوع می‌پیوندد، شگفت‌زده شده‌ام و باید دید که در ادامه مسائل چگونه پیش خواهد رفت.

دنی بویل (Danny Boyle) کارگردان آثاری تحسین شده‌ای همچون Trance، Steve Jobs و 127 Hours در سال 2002 دست به ساخت فیلمی متفاوت در ژانر آخرالزمانی و موجودات زامبی‌محور تحت عنوان 28 Days Later زد که با نویسندگی الکس گارلند (Alex Garland) منجر به خلق اثری تماشایی برای مخاطبین شد.

به نظر می‌رسد که پس از سال‌ها انتظار بالاخره دنی بویل برای ساخت دنباله فیلم 28 Weeks Later وارد عمل خواهد شد.

با توجه به پایان‌بندی فیلم 28 Weeks Later که شاهد پخش ویروس کشنده در سراسر اروپا و جهان بودیم؛ طرفداران دنی بویل و فرنچایز ساخته شده توسط او سال‌ها منتظر بازگشت به جهان آخرالزمانی وی بوده‌اند. علی‌رغم این که او و الکس گارلند در آن‌ سال‌ها به ساخت دومین دنباله اشاره کرده بودند، اما هیچگاه این امر محقق نشد و این فرنچایز ترسناک وارد سکوتی چند ساله شد.

در کنار صحبت‌های این کارگردان، ایموجن پوتس (Imogen Poots) و کیلین مورفی (Cillian Murphy) نیز در گذشته فاش کردند که برای بازگشت به این مجموعه و هنرنمایی در فیلم سوم بسیار مشتاق هستند. مورفی حتی در طی آخرین مصاحبه خود در هفته گذشته نیز به این مسئله اشاره کرده بود که این موضوع می‌تواند گمانه‌زنی‌ها برای ساخت 28 Months Later را بیش از پیش به واقعیت تبدیل نماید.

تبلیغات