ساخت سریال پرهزینه Blade Runner 2099 توسط کمپانی آمازون


کمپانی آمازون به صورت رسمی اعلام کرد که دنباله فیلم Blade Runner 2049 را در غالب یک سریال تلویزیونی خواهد ساخت.

فیلم Blade Runner 2049 یکی از آثار منحصر به فرد سال 2017 بود که علی‌رغم ویژگی‌های مثبتی که برخوردار بود، اما آن‌طور که می‌بایست در باکس‌آفیس موفق جلوه نکرد. با این حال در ماه نوامبر سال 2021 ریدلی اسکات (Ridley Scott) فاش کرد که سریالی حول محور این فرنچایز در دستور ساخت قرار گرفته است.

این سریال که Blade Runner 2099 نام دارد، دنباله مستقیم دومین فیلم این مجموعه بوده و 50 سال پس از وقایع آن جریان دارد. اثری خود شخص ریدلی اسکات به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اصلی در این پروژه حضور خواهد داشت.

حال نیز طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، کمپانی آمازون وظیفه ساخت سریال Blade Runner 2099 را بر عهده گرفته و ورنون سندرز (Vernon Sanders) که به عنوان مدیر بخش جهانی تلویزیون آمازون شناخته می‌شود، حول محور این پروژه اعلام نموده که:

تبلیغات

ساخت دنباله مستقیم دومین فیلم از مجموعه بلید رانر برای ما یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود. اطمینان داریم که با حمایت ریدلی اسکات و باقی اعضای پشت صحنه می‌توانیم اثری بزرگ را برای این فرنچایز خلق نماییم.

در سال 1982 ریدلی اسکات با خلق فیلم Blade Runner باعث ایجاد تحولی در سینما شد که طی ده‌های بعدی توجه سینماگران را نسبت به خود جلب نمود و همین مسئله باعث گردید تا دنباله این فیلم توسط دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) ساخته شود. حال نیز سریال تلویزیونی بلید رانر وظیفه دارد تا مخاطبین این مجموعه را با نسل جدیدی از دنیای سایبرپانک مواجه نماید.

کمپانی آمازون در نظر دارد تا همانند سریال Lord of the Rings: The Rings of Power بودجه هنگفتی را برای سریال Blade Runner 2099 در نظر بگیرد تا بتواند میراث ریدلی اسکات را به نحو احسنت برای مخاطبین به تصویر بکشد. باید صبر کرد و دید که این کمپانی تا چه اندازه در تحقق این امر موفق ظاهر خواهد شد.

منبع: ورایتی


منبع: https://gamefa.com/868464/blade-runner-2049-sequel-series-ordered-at-amazon/