ساخت عنوانی AAA از فرنچایز سینمایی John Wick

موفقیت این فرنچایز در صنعت سینما باعث شده تا سرمایه‌گذاران کمپانی فیلم‌سازی لاینزگیت خواهان ساخت عنوانی AAA و بسیار بزرگ از جان ویک در صنعت بازی‌های ویدیویی باشند. تصمیمی که به نظر می‌رسد وارد فاز پیشنهادات میدانی به برخی از بازیسازان شده است.

در حال حاضر نمی‌خواهم تا مسائل زیادی را فاش نمایم، با این حال ما اعتقاد داریم که باید به فکر ساخت یک بازی بزرگ و AAA حول محور شخصیت جان ویک باشیم. ما مشغول ارائه پیشنهادات مختلفی بوده‌ایم و قطعاً برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام خواهیم داد. در حال حاضر بیش از این نمی‌توانم صحبت نمایم.

جان فلتیمر (Jon Feltheimer) که به عنوان رئیس این شرکت فیلم‌سازی شناخته می‌شود، طی تازه‌ترین مصاحبه خود حول محور این تصمیم اعلام نموده که:

به نظر می‌رسد که کمپانی لاینزگیت در نظر دارد تا با ساخت عنوانی AAA از فرنچایز سینمایی John Wick وارد صنعت بازی‌های ویدیویی شود.

البته که در سال 2020 شاهد انتشار عنوانی جمع و جور به نام John Wick Hex بودیم. با این حال ساخت عنوانی بزرگ و پرهزینه حول محور این مجموعه اکشن در صنعت بازی‌های ویدیویی، می‌تواند رضایت بیش از پیش طرفداران را به دنبال داشته باشد.

تبلیغات

منبع: Videogameschronicle

MahyarMsm


منبع: https://gamefa.com/883688/lionsgate-wants-to-make-a-big-aaa-game-based-on-john-wick/

فیلم John Wick: Chapter 4 به کارگردانی چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) در تاریخ 24 مارس 2023 (4 فروردین 1402) اکران خواهد شد تا این مجموعه پرطرفدار را با وقایعی جدید و جذاب همراه نماید.

بر کسی پوشیده نیست که فیلم John Wick با هنرنمایی تماشایی کیانو ریوز (Keanu Reeves) باعث احیای ژانر اکشن شد و فرنچایزی هیجان‌انگیز و محبوب را برای طرفداران این سبک رقم زد. فرنچایزی که در سال آینده میلادی میزبان اکران فیلم چهارم خود بوده تا تعریفی جدیدی از صحنه‌های اکشن را ارائه دهد.

فرنچایز سینمایی جان ویک با قدرت به گسترش خود ادامه می‌دهد. زیرا در کنار ساخت فیلم چهارم از این مجموعه، نه تنها یک فیلم فرعی با هنرنمایی آنا د آرماس (Ana de Armas) ساخته می‌شود که از هفته آینده پروسه تولید آن آغاز خواهد شد؛ بلکه سریالی تحت عنوان The Continental نیز در حال ساخت می‌باشد که برای پخش از طریق سرویس استریم آمازون آماده خواهد شد.