ساخت فیلم Death Stranding توسط کوجیما پروداکشنز

پس از بروز اختلاف با کمپانی کونامی، او در سال 2015 دست به ایجاد استودیو خود تحت عنوان کوجیما پروداکشنز زد که Death Stranding نخستین محصول آن‌ها به شمار می‌رود. حال آن‌ها در کنار توسعه Death Stranding 2 و یک بازی انحصاری برای کنسول‌های Xbox در نظر دارند تا با ساخت اقتباسی از Death Stranding وارد حوزه سینما بشوند؛ آرزویی که کوجیما سال‌ها برای تحقق آن تلاش کرده است.

با وجود این که هنوز هیچ بازیگر، نویسنده و یا کارگردانی برای اقتباس سینمایی Death Stranding در نظر گرفته نشده است اما خبرگزاری ددلاین فاش کرده که این پروژه می‌تواند عمق بیشتری به شخصیت‌ها و وقایع داستانی فرنچایز کوجیما ببخشد. با این حال می‌تواند احتمال داد که هیدئو کوجیما خود شخصاً کارگردانی و نویسندگی این پروژه را بر عهده بگیرد؛ زیرا او پیشتر اصطلاحاً فاش کرده بود که 70 درصد وجودش از فیلم تشکیل شده و درباره ساخت فیلم دث استرندینگ نیز اعلام کرده که:

هیدئو کوجیما یکی از بازی‌سازهای خلاق و بسیار پرطرفدار صنعت بازی‌های ویدویی محسوب می‌شود که بارها در سالیان گذشته فاش کرده که علاقه دارد تا به طریقی وارد حوزه سینما شده و کارگردانی و نویسندگی یک پروژه را بر عهده بگیرد. آخرین بازی ساخته شده توسط او نیز Death Stranding (دث استرندینگ) نام دارد که با بازخوردهای مثبتی از سمت منتقدین و مردم روبرو گشته و دنباله آن نیز در TGA امسال به صورت رسمی معرفی شد.

هیدئو کوجیما سرانجام با تهیه اقتباسی از بازی Death Stranding وارد عرصه سینما خواهد شد.

تبلیغات

با وجود این که استودیو کوجیما پروداکشنز روزهای بسیار شلوغی را سپری می‌کند اما تهیه اقتباس سینمایی Death Stranding و ساخت دنباله آن در صنعت بازی‌های ویدیویی می‌تواند خبری بزرگ و خوشحال‌کننده برای طرفداران این فرنچایز باشد.

منبع: Comingsoon


منبع: https://gamefa.com/895802/death-stranding-movie-in-the-works-from-kojima-productions/

طبق گزارشی که خبرگزاری ددلاین منتشر کرده است، کوجیما پروداکشنز با الکس لبوویچی و استودیو فیلم‌سازی همراستون برای تولید فیلم دث استرندینگ همکاری خواهد داشت؛ استودیویی که خالق آثاری همچون Barbarian (بربر) و Bill & Ted Face the Music (بیل و تد: رویارویی با موسیقی) بوده است. آلن اونگار نیز که فیلم کوتاه Uncharted (آنچارتد) با هنرنمایی ناتان فیلیون را در سال 2018 کارگردانی بود، در ساخت این پروژه سینمایی نقش خواهد داشت؛ نامی که می‌تواند انتظارات از این اقتباس را افزایش دهد.

بابت همکاری با استودیو همراستون بسیار هیجان‌زده هستم. این اتفاق، رویدادی بزرگ برای من و این فرنچایز خواهد بود و بسیار مشتاقم تا هر چه زودتر اقتباس Death Stranding را بر پرده سینما به ارمغان بیاورم.