ساخت فیلم Streets of Rage توسط خالق John Wick

فرنچایز کلاسیک سگا یعنی Streets of Rage توسط نویسنده و خالق مجموعه John Wick وارد سینما خواهد شد.

تبلیغات

طبق صحبت‌های کولستاد، کار بر روی پروژه اقتباسی Streets of Rage به مانند تحقق یک رویاروی کودکی می‌باشد. او درباره این اتفاق اعلام کرده که:

منبع: IGN


منبع: https://gamefa.com/887026/streets-of-rage-adaptation-from-john-wick-creator-acquired-by-lionsgate/

حال طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، به نظر می‌رسد که کمپانی فیلم‌سازی لاینزگیت حق ساخت فیلم این مجموعه را خریداری کرده تا این فرنچایز را راهی سینما کند. دریک کولستاد (Derek Kolstad) نیز که نویسندگی و تهیه‌کنندگی تمامی فیلم‌های مجموعه John Wick را بر عهده داشته است، این اقتباس سینمایی از Streets of Rage را به ارمغان خواهد آورد.

ساخت اقتباسی سینمایی از فرنچایز Streets of Rage در مراحل اولیه خود به سر می‌برد و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر حول محور این پروژه صبر نماییم.

مجموعه بازی‌های Streets of Rage را می‌توان به عنوان یکی از محبوبترین فرنچایزهای تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی خطاب کرد که بین سال‌های 1991 و 1994 سه نسخه از آن توسط سگا منتشر شد و خاطرات بسیاری را برای بازیبازان رقم زد. در سال 2020 نیز چهارمین نسخه از این فرنچایز منتشر شد که با استقبال خوبی از سمت منتقدین و مردم مواجه گردید.

زمانی که ایده ساخت فیلمی از Streets of Rage به میان آمد، من کاملاً ذوق کرده بودم. به مانند بازگشت و بازی کردن با کنسول سگا بود. کودک 10 ساله درون من لبخند می‌زد.

تورو ناکاهارا (Toru Nakahara) که پیشتر وظیفه تهیه‌کنندگی دو فیلم از مجموعه سینمایی Sonic the Hedgehog را بر عهده داشته است نیز در کنار کولستاد وظیفه تهیه این اقتباس سینمایی از گروه مبارز پلیس‌های سابق را بر عهده خواهد داشت.