سازنده‌ی Hitman 3 به دنبال طراح پرداخت درون برنامه‌ای است


استودیوی IO Interactive که پیش از این به خاطر ساخت عناوینی مثل Hitman 3 شناخته می‌شود، ظاهرا مشغول کار روی یک بازی نقش‌آفرینی چندنفره به صورت انحصاری برای ایکس باکس است. در عین حال Project 007 هم به صورت هم‌زمان توسعه می‌یابد.

استودیوی IO Interactive از زمان عرضه‌ی بازی Hitman 3 به صورت مداوم از آن پشتیبانی کرده است، اما این بازی تقریبا دو سال پیش عرضه شده و بسیاری منتظر پروژه‌ی بعدی این استودیو هستند. در حال حاضر بعید است که اطلاعات بیشتری در مورد آینده‌ی این استودیو دریافت کنیم. با این حال یک سری شایعات و اخبار جذاب در مورد این استودیو اخیرا به گوش می‌رسند.

با نگاهی به فهرست نیازمندی‌های شغلی آخر IO Interactive، به نظر می‌رسد که این استودیو مشغول کار روی عنوانی با المان‌های چندنفره زیاد است. این استودیو در حال حاضر به دنبال طراحی برای پرداخت درون برنامه‌ای بازی‌های آنلاین است. به گفته‌ی IO Interactive این طراح روی “یک پروژه‌ی معرفی نشده‌ی هیجان‌انگیز” کار خواهد کرد. ظاهرا این بازی قرار است ورود IO Interactive به جهان چندنفره را رقم زده و “آینده‌ی استودیو و رابطه‌ی آن با بازیکنان” را شکل بدهد.

تبلیغات

البته در حال حاضر می‌دانیم که استودیوی IO Interactive مشغول کار روی یک بازی جیمز باند جدید با نام رمز Project 007 است. با این حال آن بازی به احتمال زیاد یک اثر داستان‌محور تک‌نفره خواهد بود و خبری از المان‌های چندنفره نیست. هم‌چنین نیازمندی شغلی IO Interactive گفته که طراح مورد نظر روی یک پروژه‌ی معرفی نشده کار خواهد کرد.

این احتمال وجود دارد که بازی جدید و معرفی نشده‌ی IO Interactive همان Project Dragon است. طبق گزارشات Project Dragon یک نقش‌آفرینی آنلاین است که در حال حاضر به صورت انحصاری برای ایکس باکس توسعه می‌یابد. در هر صورت IO Interactive گفته که حداقل تا سال 2025 عنوان جدیدی را منتشر نخواهد کرد، پس بعید است که در آینده‌ی نزدیک اطلاعاتی را در این مورد دریافت کنیم.

بازی Hitman 3 در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلتفرم PC و سرویس استریم استدیا در دسترس است.

CapitanMr.BadGuy


منبع: https://gamefa.com/889040/hitman-3-developer-looking-to-recruit-monetization-designer-for-an-unannounced-project/