سازنده‌ی Outriders مشغول کار روی یک آیپی برای سونی است

People Can Fly در ساخت بازی‌های شوتر سوم شخص با فضای علمی-تخیلی سابقه دارد، پس تعجبی ندارد که این استودیو با همکاری سونی مشغول کار روی یک آیپی جدید با المان‌های مشابه است. البته باید گفت که این اطلاعات رسما تایید یا انکار نشده، پس نمی‌توان آن‌ها را صد در صد پذیرفت.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903603/sonys-new-leaked-sci-fi-ip-is-developed-by-outriders-developer-people-can-fly/

در نوامبر سال 2020 استودیوی People Can Fly اعلام کرد که مشغول کار روی دو پروژه‌ی معرفی نشده است. یکی از این پروژه‌ها با همکاری Square Enix و دیگری با همکاری Take-Two Interactive بودند. با این حال در سپتامبر سال گذشته این استودیو اعلام کرد که استودیوی Take-Two Interactive توافق آن‌ها را به پایان رسانده است. بازی مذکور یعنی Project Dagger هم به صورت داخلی منتشر خواهد شد.

این طور که به نظر می‌رسد استودیوی People Can Fly که بازی Outriders را در کارنامه‌ی خود دارد، از سال 2021 مشغول کار روی یک بازی علمی-تخیلی برای سونی بوده است.

تبلیغات

بر کسی پوشیده نیست که سونی مشغول کار روی چندین اثر انحصاری مختلف است. با وجود اینکه اطلاعات رسمی زیادی در مورد این بازی‌ها منتشر نشده، اما به تازگی ظاهرا یک کلیپ لو رفته یکی از آن‌ها را نشان می‌دهد. این بازی یک شوتر سوم شخص علمی-تخیلی است که ظاهرا توسط یک استودیوی خارجی توسعه می‌یابد. تیم داخلی اروپایی سونی در XDev هم به این تیم کمک می‌کند.

پیش از این مشخص نشده بود که این استودیوی خارجی دقیقا کدام استودیو خواهد بود، اما به تازگی اطلاعات جدیدی در این مورد منتشر شده است. کاربری در ResetEra به تازگی متوجه شده که در کلیپ لو رفته از گیم‌پلی قبل از آلفای این بازی، کلمه‌ی RED در گوشه‌ی راست پایینی به چشم می‌خورد.

این کلمه چرا اهمیت دارد؟ خب این طور که به نظر می‌رسد استودیوی People Can Fly، استودیوی سازنده‌ی آثاری مثل Gears of War: Judgment ،Bulletstorm و Outriders، در سال 2021 تایید کرد که مشغول کار روی یک پروژه با اسم رمز RED است. در سال 2021 گفته شده که این بازی در مرحله‌ی ایده‌پردازی است.