سازنده بازی High On Life از همکاری با ایکس باکس می‌گوید


تبلیغات

ایکس باکس مانند یک تیم رویایی برای همکاری با آن است. آن‌ها برای کمک به ما در بازاریابی High on Life بسیار تلاش و حمایت کرده‌اند و ما آن‌ها را یک شریک عالی می‌دانیم.

بازی High On Life در تاریخ 22 آذر 1401 (13 دسامبر 2022) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین این بازی از روز اول انتشار روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.


منبع: https://gamefa.com/881978/high-on-life-dev-xbox-has-been-an-absolute-dream-to-work-with/

من به عنوان یک مشترک سرویس گیم پس می‌دانم که این سرویس تا چه اندازه عالی است و همه‌ی ما می‌دانیم که گیم پس چه میزان دسترسی در کنسول و رایانه شخصی دارد. تلاش می‌کنیم تا حد امکان افراد بیشتری را به بازی خودمان جذب کنیم و به همین دلیل، این سرویس کاملاً برای ما مناسب است.

مدیر استودیوی اسکوانچ گیمز (Squanch Games)، سازنده بازی High On Life، در مصاحبه‌ی اخیر خود به تحسین ایکس باکس و سرویس گیم پس پرداخته است.

هنگامی که از فریدلی در مورد همکاری با ایکس باکس و انتشار این بازی در روز اول عرضه بر روی گیم پس سوال شد، وی ایکس باکس را به عنوان یک شریک عالی تحسین کرد و افزود سرویس گیم پس کاملاً برای بازی High on Life مناسب است.

آقای مایک فریدلی (Mike Fridley)، مدیر استودیوی سازنده بازی شوتر اول شخص High On Life، به تازگی مصاحبه‌ای را با وب‌سایت PureXbox انجام داده است. وی در این مصاحبه در خصوص همکاری با ایکس باکس توضیحاتی را ارائه داد.