سازندگان Atomic Heart خواستار اضافه شدن ربات‌های تسلا به بازی با موافقت ایلان ماسک هستند

به‌هرصورت Atomic Heart هم‌اکنون روی کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل، می‌توانید نقد و بررسی محمد حسین کریمی از این بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

شرکت فوکوس اینترتینمنت (Focus Entertainment)، مدتی پیش اعلام کرده بود که تعداد ۴ بسته‌ی الحاقی برای Atomic Heart برنامه‌ریزی شده‌اند که دنیا و داستان بازی را گسترش می‌دهند و شامل دشمنان و باس‌های بیشتری خواهند بود. در صورتی که ماسک پیشنهاد لفظی ماندفیش را جدی بگیرد، شاید در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور ربات‌های شرکت تسلا در Atomic Heart باشیم؛ هرچند که ممکن است عمل ماسک برای وی گران تمام شود چراکه حمایت شدن ماندفیش توسط شرکت گازپروم (Gazprom)، بزرگ‌ترین تولیدکنده‌ی گاز در جهان که یکی از بازوهای مهم اقتصادی کشور روسیه محسوب می‌شود، حساسیت‌ها را نسبت به هرگونه همکاری با این استودیو بالا برده است.


منبع: https://gamefa.com/920631/elon-musk-tweeted-about-atomic-heart-now-its-dev-wants-tesla-dlc/شهرت ایلان ماسک نه تنها به ثروت زیاد وی برمی‌گردد بلکه بخشی از دلایل زیاد شنیده شدن نام او ناشی از اظهار نظرها، حواشی و کارهای عجیبی است که وی به انجام آن‌ها مبادرت می‌ورزد. به‌عنوان مثال، ماسک در سال گذشته، Elden Ring را بهترین بازی سال دانست و ادعا کرد که آن را به‌ اتمام رسانده است؛ درحالی که برخی بازی‌بازان با تحلیل اطلاعات او در بازی، به این نتجیه رسیدند که صحبت‌های مرد ۵۱ ساله‌ی آمریکایی نمی‌تواند صحت داشته باشد.

من خالق بازی Atomic Heart هستم. ممنونم! بیا با همدیگر روی آوردن ربات‌های تسلا در بسته‌ی الحاقی بعدی بازی، کار کنیم!!

ماندفیش

تبلیغات

به‌تازگی نیز ماسک در حساب رسمی خود در توییتر به عنوان Atomic Heart پرداخته و اعلام کرده است که چیزهای خوبی درباره‌ی این بازی شنیده است. توییت وی، با پاسخ استودیوی ماندفیش (Mundfish) همراه شد و توسعه‌دهندگان Atomic Hearts به ایلان ماسک پیشنهاد دادند که با همکاری با یکدیگر، ربات‌های شرکت تسلا (Tesla) را به این بازی بیاورند:

در صورت موافقت ایلان ماسک (Elon Musk)، ثروتمندترین مرد جهان و مالک تسلا (Tesla)، احتمالاً ربات‌های این شرکت در DLC جدید بازی Atomic Heart حضور خواهند داشت.