سازندگان God of War Ragnarok و Elden Ring به یکدیگر تبریک گفتند

کسب جایزه‌ی بهترین بازی سال را به سازندگان Elden Ring تبریک می‌گوییم. این بازی حقیقتاً تجربه‌ای باورنکردنی را ارائه داد. امیدواریم که تمام اعضای فرام سافتور از این دستاورد بزرگ خوشحال باشند، زیرا شایسته‌اش بودند.

سانتا مونیکا

به تمامی تیم‌هایی که نامزد دریافت جایزه بودند و مخصوصاً به سانتا مونیکا، سازنده‌ی God of War، به سبب دریافت جوایزی که حقشان بود، تبریک می‌گوییم. نامزدی در کنار چنین عناوین فوق‌العاده‌ای باعث افتخارمان بود.

فرام سافتور


منبع: https://gamefa.com/894101/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-god-of-war-ragnarok-%D9%88-elden-ring-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%86%D8%AF/

ابتدا سانتا مونیکا موفقیت Elden Ring در کسب جایزه‌ی بهترین بازی سال را با ارسال یک پیام و فایل گیفی از کریتوس (Kratos) تبریک گفت و در ادامه، فرام سافتور جوایز پرتعداد God of War Ragnarok را ستود.

در پی برگزاری مراسم گیم اواردز 2022 (The Game Awards) و اعلام برندگان جوایز آن، سازندگان و هواداران God of War Ragnarok و Elden Ring واکنش‌های جالبی نشان دادند.

تبلیغات

پیام‌های این دو استودیو به شرح زیر است:

پس از آنکه مجله‌ی Time فهرست برترین عناوین سال 2022 را منتشر کرد و Ragnarok را در رتبه‌ی نخست قرار داد، بحث و جدال میان طرفداران این دو بازی در شبکه‌های اجتماعی بالا گرفت. با این حال اما، جایزه‌ی بهترین بازی سال از دید مخاطبان به Genshin Impact رسید. فارغ از درگیری‌های هواداران، دو استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) و فرام سافتور (FromSoftware) در صفحه‌ی توییتر خود رفتار گرم و دوستانه‌ای با یکدیگر داشتند.