سازندگان RPCS3 در حال ساخت شبیه‌ساز پلی استیشن 4 هستند

نظر شما در این‌باره چیست؟ آیا عناوین پلی استیشن ۴ را روی شبیه‌سازهای موجود تجربه کرده‌اید و نیازی به یک نرم‌افزار جدید می‌بینید؟ با گیمفا در میان بگذارید.

تبلیغات

منبع: DSOGAMING


منبع: https://gamefa.com/953937/the-creators-of-rpcs3-are-working-on-a-playstation-4-emulator/

اگر نمی‌توانید یا نمی‌خواهید سال‌ها منتظر انتشار این نرم‌افزارِ تازه معرفی شده بمانید، در حال حاضر Spine پیشرفته‌ترین شبیه‌ساز پلی استیشن ۴ به شماره می‌آید که می‌تواند بیش از ۱۰۰ عنوان از کتابخانه بازی‌های این کنسول را اجرا کند. البته نرم‌افزارهایی مانند Kyty, fpPS4 و GPCS4 نیز از شناخته‌شده‌ترین شبیه‌سازهای موجود برای PS4 هستند اما هیچکدام نتوانسته‌اند در حد و اندازه‌های Spine ظاهر شوند. باید ماند و دید چگونه سازندگان RPCS3 خواهند توانست با Spine، رقابت کنند.

اگرچه پلی استیشن ۴ هم‌اکنون نیز شبیه‌ساز مخصوص به خود را دارد اما کهنه‌کارها پس از سال‌ها دست و پنجه نرم کردن با PS3، حالا سراغ نسل بعد رفته‌اند.

طبق گزارش اخیراً منتشر شده، Nekotekina, kd-11 و DH، سازندگان بهترین شبیه‌ساز کنسول پلی استیشن ۳ یعنی RPCS3 روند ساخت شبیه‌ساز پلی استیشن ۴ را آغاز کرده‌اند. از آن‌جایی که توسعه‌دهندگان در ابتدای کار هستند، در حال حاضر امکان اجرای هیچکدام از عناوین PS4 روی این نرم‌افزار وجود ندارد اما می‌توانید امیدوار باشید که تیم سازنده RPCS3 در سال‌های آینده احتمالاً یکی دیگر از بهترین شبیه‌سازهای دنیای بازی‌های ویدیویی را منتشر خواهد کرد.