سازندگان The Callisto Protocol در یک پادکست جزئیات داستانی جدیدی به اشتراک گذاشتند –


استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) که سازنده ‌The Callisto Protocol است، پادکست جدیدی به نام Helix Station را راه‌اندازی کرده است.

این پادکست به عنوان پیش‌درآمدی برای وقایع بازی ترسناک و علمی تخیلی The Callisto Protocol عمل می‌کند. اگر این رخداد به خودی خود جذابیتی نداشته باشد، شاید این واقعیت که گوندولین کریستی (Gwendoline Christie)، بازیگر سریال Game of Thrones و Star Wars در آن بازی می‌کنند، نظر شما را جلب کند. کریستی به عنوان بخشی از این اعلامیه گفت:

ایستگاه هلیکس یک پادکست تاریک و هیجان‌انگیز از این بازی ترسناک و علمی تخیلی است. کار با تیم استرایکینگ دیستنس شگفت‌انگیز بود. ما اینجا از ستون‌های روایی اولیه بازی می‌گوییم.


تبلیغات

دو قسمت اول Helix Station اکنون در دسترس است و قسمت‌های جدید به صورت هفتگی تا پایان ماه نوامبر پخش می‌شوند. یک تریلر نیز به صورت آنلاین در دسترس است تا بخش‌هایی از رسالت این پادکست را درک کنید. در این پادکست ترسناک شش قسمتی، کریستی و همچنین مایکل آیرونساید (Michael Ironside) حضور دارند.

هر دوی آن‌ها به دنبال جایزه‌هایی در سراسر سیستم Jovian هستند، اما زمانی که افسر زندان آهن سیاه فرماندهی کشتی آن‌ها را برعهده می‌گیرد، در مقابل او مبارزه می‌کنند. اگر پادکست‌ها برای شما جالب نیستند و نمی‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید، بهتر است منتظر انتشار نسخه نهایی بازی باشید.

گیمری عادی


منبع: https://gamefa.com/883392/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-the-callisto-protocol-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA/