سایبان ماشین سایبان خودرو سایبان پارکینگ خودرو بزرگمهر

سایبان ماشین سایبان خودرو سایبان پارکینگ خودرو بزرگمهر

سایبان ماشین فضای امنی برای خودروی شما در برابر همه عوامل محیطی و جغرافیایی فراهم می‌کند. انواع مختلفی از سایبان خودرو ساخته می‌شود که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم. برای آشنایی با انواع سایبان ماشین و کاربری آن 10 دقیقه زمان نیاز است. همان طور که می دانید کاربرد اصلی سایبان ها در فضای باز ایجاد سایه و جلوگیری از تابش نور خورشید و محافظت و نگهداری از خودرو و سایر تجهیزات در مواقع بارندگی می باشد. سایبان ماشین موجب می شود تا باران و برف باعث پوسیدگی ماشین نشود.

وارد بازار شده اند که تفاوت بسیار زیادی با سایبان های قدیمی دارند. این موضوع باعث شده تا افراد بسیار زیادی تمایل به استفاده از سایبان خودرو پیدا کرده و نسبت به تهیه سایبان دلخواه خود اقدام نمایند. شما میتوانید تنها با فشردن یک دکمه آن را کنترل کنید و در زمان نیاز مانند درب اتوماتیک پارکینگ آن را باز کنید یا ببندید. اگر زمانی بستن سایبان را فراموش کردید، میتوانید برای آن یک سنسور داشته باشید که با زمان بندی کار کند و به طور خودکار بسته یا باز شود. بعد از آن ، مراحل ساخت سایبان سفارش داده شده آغاز می شود که پس از اتمام این مرحله ، متخصصان ما سایبان شما را در محل مورد نظر نصب کرده و آن را آماده تحویل می کنند. همچنین می توانید قیمت تقریبی سایبان خودرو مورد نظرتان را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

ابتدا عرض و طول ماشین خود را مشخص نمایید و بررسی نمایید که بیشترین زمانی که ماشین شما در فضای باز می ماند، چه تایمی تعمیر چتر اتوماتیک است. گاها ماشین در طول شب بیرون است که در این شرایط لازم است تا از سایبان هایی بهره برد که در برابر باران و برف مقاوم هستند. از سوی دیگر باید نوع پارچه خوب و چارچوب با کیفیت انتخاب نمایید. پارچه های یو پی وی سی به همراه چارچوب آلومینیومی گزینه خوبی هستند زیرا حمل و نقل آنها بسیار آسان و راحت است.

آیا امکان شستشوی سایبان ماشین وجود دارد؟

سایبان‌های ثابت قابلیت حرکت و جمع شدن و نصب مجدد را ندارند و هیچگاه تغییر حالتی نمی‌دهند. برای سایبان های تبلیغاتی از پارچه هایی که امکان چاپ بر روی آن ها وجود داشته باشد استفاده می شود،چاپ تبلیغات به صورت دیجیتال و فلکسی بر روی سایبان های تبلیغاتی انجام می شود. باز و بسته نمودن این سایبان ها بسیار آسان است به گونه ای که فرد به تنهایی می تواند انجام دهد. این است که می توان به راحتی آنها را جمع کرد و در مواقع نیاز دوباره از آنها استفاده کرد. میتواند این تضمین را به شما بدهد که یک محصول با کیفیت و بادوام خریداری کرده اید و میتوانید مدت ها از آن استفاده کنید. یکی از مهمترین معیارها برای خرید می باشد، با توجه به ویژگی های مختلف و اجزای گوناگونی که دارد متفاوت است.

خراب شدن سایبان بر اثر باد علاوه بر آسیب به ماشین، هزینه تعمیر و یا ساخت مجدد سایه بان را نیز به دنبال خواهد داشت. این موارد باعث شده تا شرکت های سازنده تمرکز بسیار بیشتری روی مقاومت سازه سایبان در برابر باد داشته باشند. مراجعه کنید تنها تولید کننده ی این مدل سایبان خودرو در ایران می باشد که می توانید برای تهیه چتر ماشین مورد نظرتان در هر مدل ، رنگ و اندازه ای اقدام کنید. یک محصول ویژه و مدرن است تا بتوانید در فضای باز یک سقف زیبا برای پارک خودرو داشته باشید. این محصول فوق العاده یک روکش تاشو است که نصب آن بسیار آسان می باشد.

آشنایی با ویژگی های سایبان پارکینگ

گروه دیگری از سازه های سبک با استراکچر قوطی هستند که به عنوان کانکس های ثابت در محل پروژه وکارگاه ها نصب می شوند و قابلیت جابجایی ندارند. با قابلیت جمع شوندگی معمولا در صورت مراقبت درست حدود ده سال برای شما کار خواهد کرد و هزینه های نگهداری اتومبیل را برای شما کاهش خواهد داد. همچنین به ارزش و زیبایی ملک شما اضافه میکند و رنگ بهتری به حیاط شما خواهد بخشید.

پارچه و روکش سایبان به خوبی از بدنه خودرو شما محافظت میکند و نمیگذارد آب یا آفتاب به داخل ماشین نفوذ نماید. بله ، سایبان پارکینگ و سایبان ماشین نیز همانند تمامی محصولات دیگر ایران سایبان شامل 2 سال گارانتی کیفیت و خدمات پس از فروش می‌شوند. سایبانی مناسب است که در تمام طول روز و با زاویه‌های تابش مختلف خورشید از خودرو محافظت نماید. پس در انتخاب نوع سایبان و اندازه آن باید به این نکته توجه ویژه‌ای داشت. برای استعلام فوری قیمت سایبان ماشین میتوانید همین حالا با کارشناسان ایران سایبان تماس بگیرید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار