سایت مطمئن خرید گیفت کارت پلی استیشن را بشناسید!

برخی از فروشندگان با تبلیغات بسیار درباره ارزان بودن قیمت گیفت کارت پلی استیشن، اقدام به فروش گیفت کارت هکی و تقلبی می‌کنند. برخی دیگر از فروشگاه‌ها نیز با توجه به پرطرفدار بودن بازار خرید و فروش بازی‌های پلی استیشن، قیمت گیفت کارت‌ یا اکانت‌ها را بیش از آنچه که باید قرار می‌دهند. در این صورت باید مراقب وسوسه قیمت بسیار پایین یا بالا باشید.

گیفت کارت پلی استیشن یک کادو مناسب و جذاب برای دوستداران و علاقمندان به بازی‌های پلی استیشن است.

پنج نکته مهم خرید گیفت کارت پلی استیشن؛ ابتدا سایت گیفت کارت را بررسی کنید!

طبق آخرین آمار، بیش از 1 میلیارد بازی روی کنسول‌های پلی استیشن فروخته شده است. آمار چشم‌گیر فروش، نشان‌دهنده محبوبیت بازی‌های پلی استیشن و افزایش تعداد بازی‌کنان است. به تبع افزایش تعداد بازی‌کنان، تعداد فروشگاه و وبسایت‌هایی که اقدام به فروش بازی‌ها، اکانت قانونی، گیفت کارت پلی استیشن و غیره کرده‌اند بیش از پیش شده است.

یکی از راه‌های معتبر، مطمئن، بهینه و به‌صرفه برای خرید گیفت کارت پلی استیشن، گیفت کارت پلی استیشن پلاس، اکانت قانونی ps4 و غیره، خرید از مراجع اصلی فروش بازی‌های پلی استیشن است.

گامالوپ پربازدیدترین وب‌سایت خرید گیفت کارت پلی استیشن در ایران

در این مقاله سایت مطمئن خرید گیفت کارت پلی استیشن و 5 نکته مهم خرید از وب‌سایت را بررسی کردیم. سابقه فعالیت، اعتبار وب‌سایت، تعداد مشتریان وفادار، نحوه پشتیبانی آنلاین، نحوه فروش گیفت کارت پلی استیشن، فروش اکانت و گیفت کارت قانونی و غیره از جمله مواردی است که نشان دهنده اعتبار سایت و امکان اعتماد به آن است. پیشنهاد می‌کنیم که برای یک خرید مطمئن و معتبر از مراجع اصلی اقدام به خرید گیفت کارت پلی استیشن کنید.

گیفت کارت پلی استیشن یک کارت اعتباری و دیجیتالی برای خرید بازی‌ها و خدمات فروشگاه سونی است. از آنجایی که ما در دوران تحریم به سر می‌بریم امکان خرید مستقیم خدمات استور سونی را از طریق ویزا کارت یا مستر کارت نداریم. به همین دلیل گیمرها برای دسترسی به مزایا و خدمات فروشگاه سونی از خرید گیفت کارت پلی استیشن اقدام می‌کنند.

با محبوبیت بازی‌های پلی استیشن در میان گیمرها، وبسایت و فروشگاه‌هایی اقدام به فروش اکانت و گیفت کارت تقلبی با قیمت‌های بسیار پایین‌تر کردند. در واقع از اعتماد طرفداران بازی‌های پلی استیشن سؤ استفاده کرده و به فکر سودجویی افتادند. در همین راستا توصیه می‌کنیم که هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن یا خرید اکانت قانونی fc 24 مراقب باشید که گیفت کارت تقلبی یا هکی خریداری نکنید.

 1. سابقه فعالیت سایت فروشنده را بررسی کنید؛ سابقه نشان دهنده اعتبار و تجربه است!

قیمت محصولات فروشگاه گامالوپ با توجه به خرید از نمایندگان اصلی، به‌صرفه و بهینه است. با صرف هزینه‌ای مناسب می‌توانید اقدام به خرید اکانت قانونی و گیفت کارت پلی استیشن کنید. شما می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان گامالوپ ارتباط بگیرید و راهنمایی لازم را در زمینه خرید گیفت کارت پلی استیشن و اکانت قانونی ps4 دریافت کنید. همراه با گامالوپ لذت هیجان بازی‌های پلی استیشن را تجربه کنید.

WalleR (سهام دار یوبی‌سافت)meysamb


منبع: https://gamefa.com/969732/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%85%D8%A6%D9%86-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86/

گیفت کارت پلی استیشنی که از گامالوپ خریداری می‌کنید حاوی یک کُد است. کُد را به حساب کاربری خود اضافه کنید تا اکانت شما شارژ شده و بتوانید از مزایای گیفت کارت پلی استیشن استفاده کنید. از جمله مزایا و کاربرد گیفت کارت پلی استیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید تم آنلاین
 • خرید بازی‌ها
 • پیش خرید یا Pre-Order بازی‌های پلی استیشن
 • بهره‌مندی از تخفیف‌های شرکت سونی
 • اجرای بازی‌های متعدد به صورت آنلاین
 • و خرید موزیک

گامالوپ یکی از مراجع اصلی و معتبر کمپانی سونی در ایران است. گامالوپ همراه با تیمی متخصص از سال 1394 تا کنون با فروش اکانت قانونی ps4، گیفت کارت پلی استیشن، گیفت کارت پلی استیشن پلاس و دیگر محصولات، اعتبار خوبی در میان مشتریان وفادار خود دارد. کارشناسان گامالوپ به صورت 24 ساعته پشتیان شما هستند تا بتوانید به‌راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن مسائل و مشکلات احتمالی را حل کنید.

در صورتی که برای اکانت یا گیفت کارت پلی استیشن که خریداری کرده‌اید اشکال یا اختلالی به وجود آید باید سریعاً بتوانید مشکل را رفع کنید. به همین دلیل است که پشتیبانی آنلاین وب‌سایتی که از آن گیفت کارت پلی استیشن 4 یا گیفت کارت پلی استیشن پلاس را خریداری می‌کنید مهم است. دنیای دیجیتال دنیای سرعت است. ما دیگر نمی‌توانیم سرعت کم در انجام کارها را بپذیریم. به همین دلیل تیم پشتیبانی مجموعه گامالوپ در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته با مشتریان خود همراه بوده و پشتیبانی‌های لازم را انجام می‌دهند.

 1. اکانت قانونی و معتبر بخرید؛ مراقب بن شدن باشید!

هنگام انتخاب سایت برای خرید گیفت کارت پلی استیشن به 5 نکته مهم و ضروری دقت کنید:

 1. گیفت کارت تقلبی نخرید؛ مراقب تله بازار باشید!

در این میان آنچه مهم می‌شود این است که با وجود وبسایت و فروشگاه‌های متعدد به کدامیک می‌توانیم اعتماد کنیم؟ به همین منظور در این مقاله ویژگی‌های وبسایت مطمئن خرید گیفت کارت پلی استیشن را بررسی و یکی از بهترین وبسایت‌های فروش گیفت کارت پلی استیشن را معرفی می‌کنیم.

گیفت کارت پلی استیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

خرید اکانت هکی ریسک بزرگی است. چرا که در صورت اطلاع کمپانی سونی از هکی بودن، اکانت تقلبی بن شده و قابلیت بخشش را ندارد. در این صورت هزینه‌های که برای خرید گیفت کارت پلی استیشن یا گیفت کارت پلی استیشن پلاس نیز می‌کنید از بین رفته و مجبورید برای دست یافتن به قابلیت‌ها و مزایای بازی‌های پلی استیشن چندین برابر هزینه کنید.

 1. مراقب باشید قیمت گیفت کارت پلی استیشن شما را وسوسه نکند!

برخی از وب‌سایت‌ها با تبلیغات اکانت ارزان اقدام به فروش اکانت هکی می‌کنند. اگر به دنبال خرید اکانت همیشگی و مطابق با شرایط کمپانی سونی هستید می‌توانید از مجموعه گامالوپ اقدام به خرید اکانت قانونی ps4 کنید. با داشتن اکانت قانونی به راحتی و با اطمینان خاطر می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن اقدام کنید.

یکی از موراد مهمی که هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن باید به آن بسیار دقت کنید، سابقه فعالیت وب‌سایتی است که از آن خرید می‌کنید. سایت مطمئن خرید گیفت کارت پلی استیشن به حتم دارای سابقه فعالیت طولانی و درخشان بوده و همراهی مشتریان وفادار خود را خواهد داشت.

 1. پشتیبانی آنلاین وبسایت مهم است؛ دنیای آنلاین نیاز به پاسخ دهی سریع دارد!