ستاره Vikings تراویس فیمل به سریال Dune: The Sisterhood پیوست


ستاره سریال Vikings یعنی تراویس فیمل قرار است یکی از نقش‌های اصلی سریال Dune: The Sisterhood را بازی کند.

سریال وایکینگ‌ها (Vikings) یکی از سریال‌های برجسته و محبوب به شمار می‌رود که بخشی از آن نیز به دلیل نقش‌آفرینی برجسته تراویس فیمل (Travis Fimmel) در نقش رگنار بوده است. حالا این بازیگر به سریالی تازه پیوسته است.

به تازگی اعلام شده که تراویس فیمل قرار است در سریال تل‌ماسه: انجمن خواهری (Dune: The Sisterhood) نقش یکی از شخصیت‌های اصلی را بازی کند. این سریال پیش‌درآمدی برای فیلم «تل‌ماسه» به شمار می‌رود و اتفاقات آن حدود ۱۰,۰۰۰ سال قبل از اتفاقات فیلم اصلی جریان خواهد داشت.

پیوستن تراویس فیمل به جمع بازیگران سریال «تل‌ماسه: انجمن خواهری» با شروع تولید و فیلمبرداری این سریال در شهر بوداپست مجارستان همزمان شده است. در این سریال، تراویس فیمل نقشی سربازی برجسته و جذاب به نام دزموند هارت را بازی می‌کند که با وجود گذشته مرموزش، توانسته اعتماد امپراتور را بدست بیاورد.

تبلیغات

سریال «تل‌ماسه: انجمن خواهری» بر اساس کتابی به نام Sisterhood of Dune نوشته برایان هربرت (Brian Herbert) و کوین جی اندرسون (Kevin J. Anderson) است که پیش‌درآمدی برای کتاب «تل‌ماسه» نوشته فرانک هربرت (Frank Herbert) محسوب می‌شود.

این سریال داستان خواهران هارکونن را دنبال می‌کند که با نیروهای تهدیدکننده آینده بشریت مبارزه می‌کنند و خاستگاه فرقه بنی جزریت (Bene Gesserit) محسوب می‌شوند. دایان آدمو جان (Diane Ademu-John) مدیر اجرایی و نویسنده این سریال خواهد بود. یوهان رنک (Johan Renck) نیز کارگردانی قسمت ابتدایی سریال را در دست دارد.

امیلی واتسون (Emily Watson)، شیرلی هندرسون (Shirley Henderson)، ایندیرا وارما (Indira Varma) نیز از جمله دیگر بازیگران حاضر در سریال «تل‌ماسه: انجمن خواهری» محسوب می‌شوند. در حال حاضر تاریخی برای پخش این سریال از شبکه اچ‌بی‌او اعلام نشده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/884799/travis-fimmel-cast-dune-the-sisterhood-spinoff/