ست روگن کارگردانی یک سریال کمدی را بر عهده گرفت

با درنظر گرفتن اینکه این سریال هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، هنوز تاریخ انتشاری برای آن تعیین نشده است.

کمدین محبوب ست روگن و فیلم‌نامه نویس اوان گلدبرگ، نویسندگی و کارگردانی یک سریال کمدی را برای شبکه «Apple TV+» بر عهده گرفتند.

ست روگن (Seth Rogen) برای بازی در جدیدترین سریال کمدی شبکه «Apple TV+» انتخاب شده است. او در کنار بازی در این سریال، کارگردانی و نویسندگی فیلم‌نامه آن را نیز بر عهده گرفته است. عنوان این سریال هنوز مشخص نیست. او برای نوشتن فیلم‌نامه این فیلم با اوان گلدبرگ (Evan Goldberg) همکاری خواهد کرد.

تبلیغات

ست روگن برای بازی در سریال دیگری از شبکه اپل تیوی، «Platonic»، نیز انتخاب شده است. این بازیگر برنامه کاری پرمشغله‌ای را پیش رو دارد. صداپیشگی شخصیت Donkey Kong در فیلم «Super Mario Bros. Movie» و حضور در فیلم کمدی «Dumb Money» در کنار سباستین استن (Sebastian Stan)، بخشی از فیلم‌های آتی این بازیگر هستند.

جزئیات این پروژه محفوظ نگه داشته می‌شوند. این مجموعه بر روی یک استودیوی فیلم‌سازی هالیوود متمرکز خواهد بود که تلاش می‌کند راه خود را در دنیایی طی کند که در آن زندگی هماهنگ برای هنر و تجارت به طور فزاینده‌ای دشوار است. به احتمال زیاد با پیش‌روی فرایند توسعه این پروژه اطلاعات بیشتری از آن در اختیارمان قرار گیرد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/886645/seth-rogen-evan-goldberg-to-write-and-direct-new-comedy-series-for-apple-tv/