سرمایه‌گذاری سونی در From Software می‌تواند به ساخت فیلم و سریال منجر شود

پلی استیشن پروداکشنز (Playstation Productions) یکی از جدیدترین بخش‌های سونی محسوب می‌شود که بر روی اقتباس از فرنچایزهای پلی استیشن به منظور ساخت فیلم و سریال‌های تلویزیونی تمرکز دارد. در همین حال، ارتباط اخیر برقرار شده‌ی سونی با فرام‌ سافتور ممکن است به ساخت محصولی غیر از بر بازی منجر شود.

باید قبل از هر چیز به همکاری در بخش توسعه‌ی بازی‌ها فکر کنید، اما با تلاش‌های ما در بخش PlayStation Productions بررسی‌ سایر فرصت‌ها در قسمت‌های دیگر غیرقابل تصور نیست.

مدیر استودیوهای پلی استیشن می‌گوید سرمایه‌گذاری شرکت سونی در From Software می‌تواند در پلی استیشن پروداکشنز منجر به استفاده از ویژگی‌های این استودیو در ساخت فیلم‌ها و سریال‌ها شود.

تبلیغات

صحبت‌های هرمن هالست نشان می‌دهد که دلیل سرمایه‌گذاری سونی در فرام‌ سافتور را می‌توان ساخت یک فیلم یا سریال تلویزیونی از Elden Ring یا Bloodborne در نظر گرفت. سونی چندی پیش 14 درصد از سهام فرام‌ سافتور را از کمپانی مادر آن، کادوکاوا کورپوریشن (Kadokawa Corporation)، خریداری کرد.

آقای هالست در این باره اظهار داشت:

هرمن هالست (Herman Hulst)، رئیس استودیوهای پلی استیشن، اخیراً مصاحبه‌ای را با رویترز انجام داده است. وی در خصوص خرید بخشی از سهام استودیوی فرام‌ سافتور، سازنده‌ی سری بازی‌های Dark Souls و عنوان Elden Ring، احتمال ساخت فیلم و سریال از عناوین این استودیو را رد نکرد.

سریال The Last of Us اولین سریال تلویزیونی پلی استیشن پروداکشنز به شمار می‌رود که در سال 2023 از شبکه HBO پخش خواهد شد. همچنین چند فیلم و سریال دیگر از آی‌پی‌های پلی استیشن در دست توسعه قرار دارند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سریال‌های اقتباسی God of War، Horizon و همچنین فیلم سینمایی Gran Turismo اشاره کرد.


منبع: https://gamefa.com/873997/sonys-investment-in-fromsoftware-could-lead-to-movies-or-tv-shows-says-hulst/