سرورهای آنلاین Forza Horizon 1 و 2 به زودی تعطیل خواهند شد

تبلیغات

Turn 10 گفته که این تصمیم را به خاطر سن بالای این دو و هم‌چنین تعداد بازیکنان باقی مانده بسیار کم آن‌ها گرفته است. هم‌چنین باید افزود که با وجود اینکه خرید دو Forza Horizon اول میسر نیست، آن‌هایی که این دو بازی را خریده‌اند می‌توانند آن را به صورت رایگان دانلود کرده و به صورت آفلاین تجربه کنند. ویژگی‌های آنلاین بازی‌های جدیدتر این سری یعنی Forza Horizon 3 به بعد فعلا در دسترس خواهد بود و به نظر نمی‌رسد که این استودیو برنامه‌ای برای تغییر این وضعیت در آینده نزدیک داشته باشد.

استودیوی Turn 10 اعلام کرده که سرورهای آنلاین بازی‌های Forza Horizon و Forza Horizon 2 در تاریخ ۲۲ آگوست برای همیشه تعطیل خواهند شد. پس از تعطیل شدن سرورها دیگر خبری از کاربردهای آنلاین مثل Matchmaking و Leaderboards نخواهد بود. این استودیو افزوده که این دو بازی در هر صورت به صورت آفلاین کاملا قابل بازی خواهند بود.

استودیوی Turn 10 در حال حاضر تمرکز خود را روی جدیدترین بازی این سری یعنی Forza Horizon 5 و بسته‌های الحاقی آن گذاشته است. این بازی در اوایل امسال به مرز ۳۰ میلیون بازیکن در طول عمر خود رسید.

بخش‌های آنلاین دو بازی Forza Horizon و Forza Horizon 2 به زودی از دسترس خارج خواهند شد و سرورهای این بازی به خاطر تعداد کم بازیکنان برای همیشه تعطیل خواهد شد.

بازی Forza Horizon 5 در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.

شرکThe last Elden ring


منبع: https://gamefa.com/951803/forza-horizon-1-and-2-online-servers-are-being-shut-down-on-august-22/