سریالی بر اساس بازی ترسناک The Medium ساخته می‌شود

در حال حاضر اطلاعات دیگری از سریال «مدیوم» در دست نیست.

داستانی که ما در بازی «مدیوم» ارائه دادیم مورد استقبال گیمرها قرار گرفت و حالا افرادی بیشتری فرصت تجربه آن را خواهند داشت.

استودیو بلوپر تیم به همراه کمپانی لهستانی Platige Image مسئولیت ساخت سریالی بر اساس بازی «مدیوم» را برعهده دارند. کارگردان نامزد جایزه اسکار توماش باگینسکی (Tomasz Bagiński) نیز در کنار مدیر استودیو «بلوپر تیم» یعنی پیوتر بابینو (Piotr Babieno) مسئول نظارت بر این اقتباس هستند.

منبع: gamesradar


منبع: https://gamefa.com/874426/bloober-teams-the-medium-is-getting-a-tv-show/

بازی «مدیوم» یا «واسطه» (The Medium) اثری در ژانر ترسناک و روانشناختی از استودیو «بلوپر تیم» به شمار می‌رود و بر محوریت واسطه‌ای است که توانایی سفر در بین قلمروی زندگان و دنیای ارواح را دارد. او که از الهام‌های قتل یک کودک به ستوه آمده، حالا به دنبال آن است تا حقیقت پشت این تراژدی را پیدا کند.

مدیر استودیو بلوپر تیم در اظهارات خود در مورد ساخت این سریال اظهار داشته:

تبلیغات

علاوه بر این، از اینکه دو کمپانی لهستانی مسئولیت ساخت این پروژه را دارند و این سریال بر اساس بازی ما ساخته خواهد شد، خوشحالی من دو چندان می‌شود.

بازی ترسناک The Medium از بلوپر تیم یکی از جدیدترین بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که سریالی بر اساس آن ساخته می‌شود.

چه صنعت سینما و چه صنعت بازی هر دو در قلب من جای دارند و خوشحالم که فرصتی در اختیار من قرار گرفته تا بتوانیم این دو را در کنار یکدیگر قرار بدهم.

پیوتر بابینو در ادامه صحبت‌هایش گفته:

اتصای دنیای فیلم‌ها و بازی‌ها چالشی بسیار بزرگی و در عین حال خارق‌العاده است. خوشحالم که فرصت همکاری با چنین تیمی از افراد بااستعداد در سریال «مدیوم» بار دیگر برای من فراهم شده است.