سریال انیمیشنی جدید Avatar بر محوریت یک خاک افزار در حال ساخت است

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این سریال انیمیشنی تازه در دست نیست اما می‌توان گفت که اتفاقات آن حدود صد سال پس از دوران کورا جریان خواهند داشت. این در حالی است که این سریال انیمیشنی برای پخش در سال ۲۰۲۵ میلادی از سرویس آنلاین پارامونت پلاس برنامه‌ریزی شده است.

از سوی دیگر نیز انیمیشنی سینمایی بر محوریت این خاک‌افزار جدید و دوران او قرار است به دنبال اتمام سریال انیمیشنی ساخته شود ولی در حال حاضر اطلاعات دقیقی از آن در دست نیست.

سال ۲۰۲۵ میلادی قرار است برای استودیو آواتار سال بسیار بزرگی باشد چراکه آن‌ها در آن سال علاوه بر پخش این سریال انیمیشنی تازه، قرار است انیمیشنی سینمایی بر محوریت شخصیت بزرگسال آنگ را در تاریخ ۱۰ اکتبر (پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۴) روی پرده سینماها بیاورند.

تبلیغات

کمپانی پارامونت در حال تولید سریال انیمیشنی جدیدی از فرنچایز Avatar است.

توجه: تصویر پست مربوط به این سریال جدید نیست.

منبع: avatarnews

امیرCaptain


منبع: https://gamefa.com/898228/exclusive-the-next-avatar-animated-series/

این در حالی است که سرویس آنلاین نتفلیکس در حال تولید سریالی لایو اکشن از آواتار: آخرین بادافزار است که در سال ۲۰۲۳ میلادی پخش خواهد شد.

بنابر گزارش‌های تازه، این سریال انیمیشنی تازه بر محوریت آواتاری تازه پس از آنگ و کورا خواهد بود و اتفاقات آن نیز پس از سریال انیمیشنی افسانه کورا (The Legend of Korra) جریان دارد و داستان خاک افزار جدیدی را روایت می‌کند.

استودیو آواتار (Avatar Studios) که برای ساخت سریال انیمشنی آواتار: آخرین بادافزار (Avatar the Last Airbender) شناخته می‌شود، در حال تولید سریالی انیمیشنی تازه‌ای در این فرنچایز است.