سریال 1899 پس از یک فصل کنسل شد

تبلیغات

سرویس آنلاین نتفلیکس در اقدامی غیرمنتظره سریال 1899 را پس از پخش یک فصل کنسل کرد.

با قلبی دردناک باید به شما بگویم که سریال «۱۸۹۹» برای فصل دوم تمدید نخواهد شد.

تنها چند روز از آغاز سال ۲۰۲۳ میلادی می‌گذرد و حالا سرویس آنلاین نتفلیکس در حال تصمیم‌گیری در مورد سریال‌های خودش است. در همین راستا نیز آن‌ها سریال 1899 را پس از پخش یک فصل کنسل کردند.

سریال «۱۸۹۹» با داستان رازآلود و معماهای پیچیده خودش توانست توجه بیننده‌ها را به خودش جلب کند و بسیاری از طرفداران آن نیز منتظر بودند تا در فصل دوم سریال، جواب بسیاری از سوالات بی‌پاسخ خود را متوجه شوند اما به نظر می‌رسد که این اتفاق رخ نخواهد داد.

ما دوست داشتیم تا همانند سریال «تاریک» داستان این سریال را نیز برای فصل دوم و سوم ادامه بدهیم. اما گاهی اوقات، همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود.

ما می‌دانیم که این خبری ناامیدکننده برای میلیون‌ها طرفدار این سریال است. اما می‌خواهیم از شما برای همراهی با ما و این سریال تشکر کنیم.

تبلیغات
امیر حسینDARKSIREN


منبع: https://gamefa.com/900679/1899-netflix-series-cancelled/منبع: کولایدر

با توجه به صحبت‌های خالقان سریال «۱۸۹۹» می‌توان برداشت کرد که تصمیم کنسل کردن سریال به تنهایی از سوی سرویس آنلاین نتفلیکس صورت گرفته است. این در حالی است که این اثر توانست تحسین منتقدان و مخاطبان را بدست بیاورد و حتی به هنگام پخش خود جزو ۱۰ سریال پربازدید نتفلیکس قرار بگیرد اما ظاهرا این سرویس از میزان بیننده این اثر در مقایسه با هزینه‌های بالای صرف شده برای آن رضایت نداشته است.

یانتیه فریزه و باران بو اودار که ساخت سریال تاریک (Dark) را در کارنامه خودشان دارند، مسئولیت ساخت سریال «۱۸۹۹» را برای سرویس آنلاین نتفلیکس برعهده داشتند و حالا خود آن‌ها خبر کنسل شدن این سریال را اعلام کردند. آن‌ها در پستی اینستاگرامی اظهار داشتند:

آن‌ها در ادامه گفتند: