سریال Abbott Elementary برای فصل سوم تمدید شد

تبلیغات

سریال Abbott Elementary (مدرسه‌ی ابتدایی ابوت)، روایتگر داستان زندگی روزمره‌ی معلمان متعهد و سخت‌کوشی است که سعی دارند تا شرایط خود و دانش‌آموزان را در یک مدرسه‌ی دولتی که با کسری بودجه شدیدی مواجه است بهتر کنند و روزهای بهتر و روشن‌تری را برای دانش‌آموزان به ارمغان بیاورند.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903614/abbott-elementary-renewed-season-3/

این خبر توسط شبکه‌ی ABC در جریان رویداد تور خبری 2023 TCA (انجمن منتقدان تلویزیونی) در حالی اعلام شد که هنوز پخش فصل دوم این سریال به پایان نرسیده است.

لازم به ذکر است که پخش فصل دوم سریال Abbott Elementary همچنان ادامه دارد و بینندگان می‌توانند قسمت‌های باقی‌مانده از فصل دوم را به طور هفتگی در شبکه‌ی ABC تماشا کنند.

منبع: کولایدر

فصل دوم این سریال نیز علی‌رغم اینکه تحت فشار شدید انتظارات گسترده و عملکرد موفقیت‌آمیز فصل اول بود؛ اما نه تنها توانست تا نظر بسیار مثبت منتقدان را بدست بیاورد؛ بلکه موفق به جذب طیف جدیدی از تماشاگران و هواداران برای این فرنچایز شد به طوری که تنها در رده‌ی سنی 18 تا 49 سال، میزان تماشای سریال Abbott Elementary نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با افزایش 31 درصدی مواجه شد.

به تازگی شبکه‌ی ABC، خبر ساخت فصل سوم سریال محبوب و تحسین شده‌ی Abbott Elementary با بازی کوینتا برانسون را تأیید کرد.

این سریال که در سبک مستندنما یا Mockumentary تولید شده است؛ توانست تا در مدت کوتاهی نام خود را سر زبان منتقدان و بینندگان بیندازد و موفقیت گسترده‌ای را رقم بزند. این سریال تاکنون موفق به نامزدی و کسب جوایز متعددی در رویدادهای معتبر تلویزیونی شده است؛ از جمله‌ی این افتخارات می‌توان به نامزدی جایزه‌ی امی در هفت رشته و کسب جایزه در سه رشته و کسب نامزدی گلدن گلوب در پنج رشته و دریافت جایزه در سه رشته اشاره کرد.

با حرکت پرشتاب سریال Abbott Elementary در مدار موفقیت، تمدید این سریال برای فصل سوم اصلاً دور از انتظار نبود و باید دید که آیا این فصل نیز می‌تواند همانند دو فصل اول عملکرد موفقیت‌آمیز و خارق‌العاده‌ای از خود بر جای بگذارد یا خیر. سریال Abbott Elementary توسط کوینتا برانسون خلق شد و اولین فصل آن در سال 2021 به روی آنتن رفت. از بازیگران این سریال می‌توان به کوینتا برانسون و تایلر جیمز ویلیامز اشاره کرد.