سریال Alien وارد مرحله پیش تولید شد

منبع: کولایدر

سریال Alien پیش‌درآمدی برای این فرنچایز به شمار می‌رود که قرار است برای پخش از شبکه اف ایکس ساخته شود.

فیلم اصلی «بیگانه» در سال ۱۹۷۹ میلادی پخش شد و به دنبال موفقیت آن نیز سه دنباله، دو پیش‌درآمد و دو کراس‌اور با فرنچایز غارتگر (Predator) از آن ساخته شده است. علاوه بر این‌ها نیز چندین کمیک، بازی ویدیویی، تم پارک و اسباب بازی از آن تولید شده‌اند.

انتظار می‌رود که فیلمبرداری و تولید سریال «بیگانه» در سال ۲۰۲۳ میلادی انجام شود و این اثر برای پخش در همین سال جاری یا سال ۲۰۲۴ میلادی آماده شود.

در رویداد TCA 2023 مدیر شبکه اف ایکس یعنی جان لندگراف اظهار داشته که مدیر اجرایی سریال «بیگانه» یعنی نوآ هاولی با با طراح تولیدی برای توسعه این سریال ملاقات داشته است. او در ادامه صحبت‌های خودش تایید کرده که نوآ هاولی فعلا در حال کار روی فصل پنجم سریال فارگو (Fargo) است اما پس از آن، تولید سریال «بیگانه» شروع می‌شود.

تبلیغات

سریال بیگانه (Alien) محصولی تازه از شبکه اف ایکس به شمار می‌رود که پیش‌درآمدی برای مجموعه فیلم‌هایی به همین نام است و به تازگی فیلم‌نامه آن تکمیل شده و وارد مرحله پیش تولید شده است.

در ماه دسامبر سال گذشته میلادی بود که به صورت رسمی ساخت سریال «بیگانه» اعلام شده بود. این سریال قرار است یک پیش‌درآمد باشد ولی در حال حاضر عنوان رسمی آن مشخص نشده و جزئیات بیشتری از آن در دست نیست.

تبلیغات
Nathan Drake


منبع: https://gamefa.com/903698/alien-series-noah-hawley-fx-pre-production/

نوآ هاولی علاوه بر اینکه مدیر اجرایی سریال «بیگانه» است، به عنوان نویسنده آن نیز فعالیت دارد. خود او نیز به همراه کارگردان فیلم اصلی «بیگانه» یعنی ریدلی اسکات از جمله تهیه‌کنندگان این سریال به شمار می‌روند.