سریال Better Call Saul به عنوان بهترین سریال سال ۲۰۲۲ انتخاب شد

مجله TV Guide سریال Better Call Saul را به عنوان بهترین سریال سال ۲۰۲۲ میلادی انتخاب کرده است.

در سال ۲۰۲۲ میلادی، سریال‌های جذاب و جالب‌توجهی پخش شدند اما مجله TV Guide به تازگی بهترین سریال‌های سال جاری میلادی را انتخاب کرده و سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) در صدر این فهرست به عنوان بهترین سریال سال انتخاب شده است.

فصل ششم و پایانی سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» در سال جاری میلادی پخش شد و حالا این سریال در مراسم جوایز برگزیده منتقدان (Critics Choice Awards) توانسته در پنج بخش نامزد دریافت جایزه شود.

تبلیغات

سریال Better Call Saul در مراسم جوایز برگزیده منتقدان

فصل ششم سریال Better Call Saul
سریال Better Call Saul

به تازگی نامزدهای مراسم جوایز برگزیده منتقدان اعلام شده و سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» با کسب پنج نامزدی در رده دوم فهرست بیشترین نامزدی برای جوایز این مراسم قرار دارد. سریال سیتکام و موفق دبستان ابوت (Abbott Elementary) با شش نامزدی در صدر این فهرست قرار دارد.

این مجله فهرستی از ۲۰ سریال مورد تحسین و برجسته را منتشر کرده که در میان آن‌ها، سریال‌های جذابی دیده می‌شوند که فصل‌های آخر آن‌ها در سال ۲۰۲۲ میلادی پخش شده و از جمله آن‌ها می‌توان به سریال آتلانتا (Atlanta) اشاره کرد.

منبع: movieweb

Boogiman


منبع: https://gamefa.com/892832/better-call-saul-show-of-the-year-2022/

با این حال، در میان این فهرست از بهترین سریال‌های سال ۲۰۲۲ میلادی نیز نام چندین سریال نیز دیده می‌شود که فصل اول آن‌ها در سال جاری پخش شده است که شامل سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) می‌شود. این سریال در جایگاه ۱۹ قرار گرفته و سریال پسران (The Boys) نیز در جایگاه ۲۰ ایستاده است.

سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» در بخش بهترین سریال درام، بهترین بازیگر مرد برای باب اودنکرک (Bob Odenkirk)، بهترین بازیگر مکمل زن در سریال درام برای ریا سیهورن (Rhea Seehorn) و کارول برنت (Carol Burnett) و بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال درام برای جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) در مراسم «جوایز برگزیده منتقدان» نامزد شده است.

در فهرست بهترین سریال‌های سال ۲۰۲۲ میلادی توسط مجله TV Guide، سریال بری (Barry) از شبکه اچ‌بی‌او در رده پنجم، سریال The Rehearsal در رده چهارم، سریال سگ‌های انباری (Reservation Dogs) در رده سوم و سریال جدایی نیز در رده دوم (Severance) قرار گرفته‌اند.