سریال Pantheon از جدول پخش AMC کنار گذاشته شد

تبلیغات

منبع: ددلاین

سریال درام و انیمیشنی Pantheon علی‌رغم این که برای پخش 2 فصل دیگر تایید شده بود اما از جدول پخش برنامه‌های شبکه AMC کنار گذاشته شد.

سریال انیمیشنی Pantheon که از داستان‌های کوتاه کن لیو بهره گرفته بود، میزبان حضور صداپیشگانی همچون کیتی چانگ، آرون اکهارت و پل دینو بوده است که انتظار می‌رود پخش ادامه آن را شبکه دیگری بر عهده بگیرد.

این مجموعه به آثاری همچون Invitation to a Bonfire و Demascus پیوسته که برای کاهش بار مالیاتی کنار گذاشته شده‌اند. این بار مالیاتی مبلغی حدود 400 میلیون دلار را شامل می‌شود که شبکه AMC را به گرفتن چنین تصمیمی وادار کرده است.

سریال انیمیشنی، درام و فانتزی Pantheon (پانتئون) که فصل نخست آن در 8 قسمت توسط کریگ سیلورستاین برای شبکه AMC تدارک دیده شده علی‌رغم این که برای 2 فصل دیگر تمدید گشته بود اما امروز به صورت رسمی توسط AMC لغو شد.

سریال Pantheon برای پخش راهی طولانی را طی کرده بود؛ زیرا در سال 2018 ایده ساخت آن مطرح شد و پروسه تولید فصل نخست آن 4 سال به طول انجامید. با این حال نکته امیدوار کننده در این است که فصل دوم آن کاملاً ساخته شده و شبکه AMC می‌تواند پخش آن را به شبکه یا سرویس استریم دیگری انتقال دهد. مسئله‌ای که بارها در قبال برخی دیگر از آثار آن‌ها نیز به وقوع پیوسته است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902562/pantheon-scrapped-at-amc-animated-drama-series-pulled-from-streaming-despite-two-season-order/