سریال Stargirl کنسل شد – گیمفا

Stargirl همیشه در قلب من به دلایل زیادی جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت. با تمام تغییراتی که در حال حاضر در شبکه‌ی CW دارد به وقوع می‌پیوندد، ما می‌دانستیم که احتمالاً با فصل سوم این سریال به کار خود پایان خواهد داد؛ بنابرین ما همواره به این مسئله نیم‌نگاهی داشتیم. من باور دارم که این فصل بهترین فصل سریال Stargirl از لحاظ ایده‌ها جدید و خلاقیت خواهد بود.

او همچنین در مورد نقش‌آفرینی برک بسینجر (Brec Bassinger) در نقش اصلی این سریال گفت:

جف جانز (Geoff Johns) خالق شخصیت Stargirl که مدیر اجرایی تولید سریال اقتباسی از آن نیز هست در مورد این اتفاق می‌گوید:

منبع: کولایدر

امیر حسینEllie Miller


منبع: https://gamefa.com/882521/stargirl-tv-series-canceled/

برک به بهترین شکل ممکن کورتنی را به تصویر کشید و حتی توانست از انتظارات من نیز فراتر رود.

این تصمیم تنها در کمتر از یک ماه پس از تصاحب CW توسط شرکت Nexstar Media Group اعلام شده است. بنا بر گزارش‌های منتشر شده، تصمیم کنسل کردن سریال مدتی قبل از شروع تولید به دست‌اندرکاران سریال Stargirl (دختر ستاره‌ای) اطلاع داده شده بود تا آن‌ها فرصت کافی برای خلق یک فصل پایانی را داشته باشند.

او در انتها از تمامی عوامل سریال بابت زحماتشان و به خلق این سریال تشکر کرد. برک بسینجر نیز در مورد سریال Stargirl گفت:

سریال Stargirl داستان کورتنی وایت‌مور دانش‌آموز دبیرستانی را روایت می‌کند که در اثر یک اتفاق به ابرقهرمان تبدیل می‌شود. از بازیگران این سریال می‌توان به برک بسینجر و آنجلیکا واشنگتن (Anjelika Washington) اشاره کرد. قسمت جدید فصل سوم سریال Stargirl در تاریخ 7 دسامبر از طریق شبکه‌ی CW در دسترس قرار خواهد گرفت.


تبلیغات

به تازگی در خبری اعلام شد که سریال Stargirl محصول شبکه‌ی CW، پس از سه فصل به کار خود پایان داد.

ایفای نقش Stargirl و حضور در دنیای سینمایی دی‌سی برای من یک افتخار بزرگ بود و این تجربه‌ای بود که هر لحظه‌ی آن برایم بسیار ارزشمند بود. من می‌خواهم از رهبر بی‌بابک این تیم پر استعداد، یعنی جف جانز و همچنین WBTV، شبکه‌ی CW و تمام دست‌اندرکاران این اثر تشکر کنم. همچنین از تمام هواداران به خاطر حمایت‌هایشان کمال تشکر را دارم. این سریال تا ابد در قلب من باقی خواهد ماند.