سریال The Continental پیش‌درآمد مجموعه جان ویک از آمازون پخش می‌شود

گرگ کولیج (Greg Coolidge) و کرک وارد (Kirk Ward) نویسنده و مدیر اجرایی این سریال هستند و آلبرت هیوز (Albert Hughes) و شارلوت برنداستروم (Charlotte Brandstrom) نیز کارگردانی سه قسمت سریال را برعهده دارد.

منبع: ورایتی

Lonesome guy


منبع: https://gamefa.com/883321/john-wick-prequel-series-the-continental-amazon/

از جمله دیگر بازیگرانی که در سریال «کانتیننتال» حضور دارند می‌توان به مل گیبسون (Mel Gibson) در نقش کومرک، آیوماید آدگون (Ayomide Adegun) در نقش چارون جوان، بن رابسون (Ben Robson) در نقش فرانکی، هوبرت پوینت دو ژور (Hubert Point-Du Jour) در نقش مایلز، جسیکا آلین (Jessica Allain) در نقش لو و تعدادی دیگر اشاره کرد.

سریال «کانتیننتال» سه قسمت دارد و داستان وینستون اسکات جوان را به تصویر خواهد کشید. در مجموعه فیلم‌های «جان ویک» نقش وینستون را ایان مک‌شین (Ian McShane) بازی کرده بود ولی در این سریال، کالین وودل (Colin Woodell) این نقش را ایفا خواهد کرد.

سریال کانتیننتال (The Continental) پیش‌درآمدی برای مجموعه فیلم‌های جان ویک (John Wick) محصول کمپانی لاینزگیت به شمار می‌رود که در ابتدا قرار بود از شبکه استارز پخش شود اما بعدا پخش آن به سرویس آنلاین پیکاک انتقال داده شد.

حالا به تازگی اعلام شده است که پخش سریال «کانتیننتال» در خارج از آمریکا را سرویس آنلاین آمازون برعهده خواهد داشت. سرویس پیکاک نیز این سریال را در داخل آمریکا عرضه می‌کند. در حال حاضر تاریخی برای پخش سریال اعلام نشده اما احتمال می‌رود که در سال ۲۰۲۳ میلادی پخش آن شروع شود.

در این سریال، بیننده‌ها وینستون اسکات جوان را در دهه هفتاد میلادی در شهر نیویورک دنبال خواهند کرد. او در عین اینکه در حال مبارزه با مشکلات گذشته خودش است، سعی دارد کنترل هتل برجسته کانتیننتال را نیز در دست بگیرد، هتلی که محل ملاقات و اقامت خطرناک‌ترین مجرمان و آدمکش‌های جهان است.


تبلیغات

فیلم‌های مورد انتظار ۲۰۲۳

سریال The Continental که پیش‌درآمدی برای مجموعه فیلم‌های جان ویک محسوب می‌شود، از سرویس آنلاین آمازون پخش خواهد شد.