سریال Wednesday بیش از ۱ میلیارد ساعت دیده شد

سریال Wednesday به یکی دیگر از سریال‌های پربازدید سرویس آنلاین نتفلیکس تبدیل شده است.

سریال ونزدی (Wednesday) برداشتی تازه از کاراکترهای خانواده آدامز به شمار می‌رود که ساخت آن را تیم برتون در دست داشته است و حالا توانسته به یکی از پربازدیدترین سریال‌های سرویس آنلاین نتفلیکس تبدیل شود.

تبلیغات
سرویس آنلاین نتفلیکس از سال گذشته میلادی سریال‌ها و فیلم‌ها خود را بر اساس میزان ساعت بازدید آن‌ها در طی ۲۸ روز ابتدایی پخش آن‌ها رتبه‌بندی می‌کند و همین نیز سبب شده تا بیننده‌ها درک بهتری از پربازدیدترین سریال‌ها و فیلم‌ها داشته باشند.

با وجود اینکه رقابت بین سرویس‌های آنلاین بسیار شدت گرفته و سرویس‌های نوظهوری همچون سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس و دیزنی پلاس شروع به کار کرده‌اند اما سرویس آنلاین نتفلیکس همچنان بزرگترین سرویس آنلاین جهان به شمار می‌رود و بیش از ۲۰۹ میلیون مشترک دارد.

بنابر گزارش‌های تازه، سریال «ونزدی» در ۲۸ روز ابتدایی پخش خود روی سرویس آنلاین نتفلیکس، ۱٫۰۲ میلیارد ساعت دیده شده است و در فهرست پربازدیدترین سریال‌های نتفلیکس بالاتر از سریال دامر – هیولا: داستان جفری دامر (Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story) و فصل پنجم سریال مانی هایست (Money Heist) قرار گرفته است. این در حالی است که این دو سریال به بازدید بیش از یک میلیارد دست پیدا نکردند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/896462/wednesday-series-1-billion-hours-watched-netflix/

سریال «ونزدی» سومین سریال پربازدید سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود و در جایگاه اول و دوم این فهرست نیز به ترتیب فصل اول سریال بازی مرکب (Squid Game) با ۱٫۶۵ میلیارد ساعت و فصل چهارم سریال چیزهای عجیب (Stranger Things) با ۱٫۳۵ میلیارد ساعت قرار دارند.