سفارش ساخت سریال God Of War توسط کمپانی آمازون

طی چند سال گذشته شایعات مختلفی حول محور ساخت یک مجموعه تلویزیونی از این فرنچایز به میان آمده است. نخستین‌بار خبرگزاری ددلاین از همکاری آمازون و سونی برای تهیه این اقتباس خبر داده بود و حالا طبق تازه‌ترین گزارش آن‌ها، ساخت این اقتباس وارد مرحله کاملاً جدی شده و کمپانی آمازون به صورت رسمی سفارش ساخت این مجموعه تلویزیونی را صادر کرده است.

منبع: ددلاین


منبع: https://gamefa.com/895400/god-of-war-adaptation-of-playstation-video-game-gets-prime-video-series-order/

مارک فرگوس و هاوک اوتسبی که در ساخت آثاری همچون Children of Men (فرزندان انسان) و Iron Man (مرد آهنی) نقش داشته‌اند، وظیفه نویسندگی این اقتباس را بر عهده خواهند داشت. ریف جودکینز نیز که در تهیه سریال The Wheel of Time (چرخ زمان) نقش داشته است به عنوان شورانر این مجموعه تلویزیونی حضور خواهد داشت.

تبلیغات

در کنار نام‌های برده شده که موفقیت‌های بزرگی را در عرصه سینما و تلویزیون رقم زده‌اند، کوری بارلوگ نیز در ساخت این سریال حضوری موثر خواهد داشت. کسی که افتخارات بسیاری را برای استودیو سانتا مونیکا و فرنچایز خدای جنگ به ارمغان آورده است.

این سریال اقتباسی از نسخه سال 2018 و رگناروک خواهد بود؛ جایی که کریتوس پس از قتل‌عام خدایان یونان سلاح‌های خود را کنار گذاشته و به قلمرو اسکاندیناوی و اساطیر نورس عزیمت می‌کند. او در آن‌جا زندگی جدیدی را آغاز کرده و همسر خود را از دست می‌دهد، مسئله‌ای که باعث می‌شود تا او و فرزندش یک ماجراجویی را برای رها کردن خاکستر این عضو از خانواده‌شان آغاز کرده و وقایعی غافلگیر کننده و جذاب را تجربه می‌کنند.

ورنون سندرز که به عنوان رئیس بخش تلویزیون جهانی کمپانی آمازون شناخته می‌شود، در تازه‌ترین صحبت‌های خود اعلام کرده که:

ساخت سریال God Of War تازه از سوی کمپانی آمازون آغاز شده و باید برای انتشار اطلاعات بیشتر حول محور این مجموعه تلویزیونی صبر نماییم. آخرین ساخته این کمپانی سریال پرهزینه The Lord of the Rings: The Rings of Power (ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت) نام داشته که با حواشی بسیاری روبرو بوده است.

در نهایت پس از مدت‌ها گمانی‌زنی و شایعات مختلف، کمپانی آمازون رسماً سفارش ساخت سریال God Of War را صادر کرد.

مجموعه God of War فرنچایزی شخصیت‌محور و حماسی است که ما با ساخت اقتباسی تلویزیونی می‌توانیم بینندگان بسیاری را در سراسر جهان با داستان‌های غنی و منحصر به فرد این فرنچایز آشنا نماییم. همکاری با کمپانی سونی پیکچرز، پلی‌استیشن پروداکشنز و استودیو بازی‌سازی سانتا مونیکا برای تهیه این اقتباس، یک افتخار بزرگ برای ما خواهد بود.

فرنچایز God of War (خدای جنگ) یکی از بزرگ‌ترین و شناخته شده‌ترین فرنچایزهای تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی می‌باشد که تازه‌ترین نسخه آن تحت عنوان God of War : Ragnarok (خدای جنگ: رگناروک) به موفقیت‌های بسیار بزرگ و چشمگیری در سال 2022 دست یافته است.