سفر به مندلور در ویدیوی تازه فصل ۳ سریال The Mandalorian

منبع: کولایدر

یوهان


منبع: https://gamefa.com/916623/the-mandalorian-season-3-clip/

به تازگی ویدیویی از فصل سوم سریال The Mandalorian منتشر شده که سفر گروگو و دین جارین به سمت سیاره مندلور را نشان می‌دهد.

زمان زیادی تا شروع پخش فصل سوم سریال مندلورین (The Mandalorian) از سرویس آنلاین دیزنی پلاس باقی نمانده و در همین راستا نیز به تازگی کلیپی از آن منتشر شده که ماجراجویی تازه گروگو و دین جارین را نشان می‌دهد.

دین جارین که در انتهای فصل دوم سریال با برداشتن کلاه و آشکار کردن صورتش برای گروگو قانون مندلورین‌ها را شکسته، حالا به دنبال آن است تا با رفتن به سیاره مندلور، طلب بخشش کند. پخش فصل سوم سریال «مندلورین» از تاریخ ۱ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱) از سرویس آنلاین دیزنی پلاس شروع خواهد شد.

گروگو و دین جارین در انتهای فصل اول سریال کتاب بوبا فت (Book of Boba Fett) و پس از جدایی‌شان در پایان فصل دوم سریال «مندلورین» بار دیگر به یکدیگر پیوستند و حالا در فصل سوم سریال به سمت ماجراجویی‌های مهیجی در سیاره مندلور می‌روند.

تبلیغات

در این ویدیوی تازه منتشر شده از فصل سوم سریال «مندلورین» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، گروگو به همراه دین جارین با بازی پدرو پاسکال در حال سفر به سمت سیاره مندلور هستند و در این مسیر خودشان نیز با افراد جدیدی آشنا می‌شوند و ماجراجویی‌های اکشن و مهیجی را پشت سر می‌گذرانند.

دو فصل ابتدایی سریال «مندلورین» توانستند زمینه‌سازی‌های لازم برای داستان گروگو و دین جارین را انجام بدهند و حالا فصل سوم سریال باید با استفاده از همین زمینه‌سازی‎‌ها، داستانی جذاب و مهیج را برای مخاطبان به نمایش بگذارد و در عین حال، برخی از مسائل را در داخل داستان برای مخاطبان روشن کند.