سونی اثری تازه از تارزان می‌سازد

با این حال، یکی از میمون‌ها به نام کالا، تارزان را به فرزندی قبول می‌کند و روش زندگی خودشان و همچنین نحوه زنده ماندن درون جنگل را به لو آموزش می‌دهد. او سال‌ها بعد با زن سرگردانی در جنگل به نام جین پورتر آشنا و عاشقش می‌شود و در ادامه نیز هویت انسانی خودش را پیدا می‌کند.

در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری در این رابطه در دست نیست و علاوه بر آن، هنوز هیچ فیلم‌ساز، نویسنده یا بازیگری برای ساخت اثر تازه از شخصیت تارزان با کمپانی سونی به توافق نرسیده است.

حالا نیز به دنبال آن است تا برنامه‌های بزرگی را برای این شخصیت به اجرا در بیاورد. بنابر گزارش‌های تازه منتشر شده، سونی قصد دارد تغییراتی اساسی در شخصیت تارزان ایجاد کند تا این شخصیت برای بیننده‌های قرن بیستم و یکم جالب‌توجه باشد.

شخصیت تارزان توسط ادگار رایس باروز در سال ۱۹۱۲ میلادی برای رمان تارزان میمون‌ها (Tarzan of the Apes) خلق شده بود. او پسر لردی انگلیسی بوده که مادرش را در کودکی از دست می‌دهد و مدتی کوتاه پس از آن نیز پدرش توسط رهبر قبیله‌ای از میمون‌ها کشته می‌شود.

کمپانی سونی پس از بدست آوردن حقوق کاراکتر تارزان، به دنبال ساخت اثری تازه از این کاراکتر است.

منبع: movieweb


منبع: https://gamefa.com/873500/tarzan-reboot-planned-at-sony-will-be-total-reinvention-for-the-21st-century/

در طی سال‌ها، اقتباس‌های بسیار زیادی از داستان تارزان ساخته شده که شامل فیلم، انیمیشن، سریال، بازی ویدیویی،‌ کمیک و … می‌شود اما محبوب‌ترین این اقتباس‌ها، انیمیشن کمپانی دیزنی محصول سال ۱۹۹۹ میلادی است.

تبلیغات

تارزان (Tarzan) شخصیتی است که حقوق آن در اختیار انتشارات نویسنده ادگار رایس باروز (Edgar Rice Burroughs) بود. اخیرا کمپانی سونی توانسته حق ساخت فیلم بر اساس این شخصیت را بدست بیاورد.

در سال ۲۰۱۶ میلادی نیز اقتباسی لایو اکشن تحت عنوان افسانه تارزان (The Legend of Tarzan) ساخته شد که در آن، الکساندر اسکاشگورد (Alexander Skarsgård)، مارگو رابی (Margot Robbie)، ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) و کریستف والتز (Christoph Waltz) بازی می‌کردند.