سونی رگولاتور‌های تصمیم گیرنده حول قرارداد اکتیویژن را گمراه نمی‌کند

[مایکروسافت]، یک غول بزرگ در عرصه‌ی فناوری است و در طول تاریخ، تسلط بسیاری روی فناوری داشته است…

وی افزود:

از دیگر نکات قابل توجه طی این قرارداد، ادعای مطرح شده از سوی مایکروسافت در این گزارش است. در این متن گفته شده که در 11 نوامبر، پیشنهادی مبنی بر حفظ سری Call of Duty به مدت 10 سال روی پلی‌استیشن به سونی داده شده است، اما سونی در پاسخ به سوال نیویورک تایمز در مورد این امر، از اظهار نظر خودداری کرد.

در حال حاضر، باید منتظر ماند و دید شرکت‌هایی مانند CMA و کمیسیون اروپا، تحقیقات خود را در مورد این خرید به چه نحوی ادامه خواهند داد و نتیجه‌ی این قرارداد چه خواهد شد. با این وجود، مایکروسافت کماکان امیدوار است تا اواسط سال آینده این معامله را تکمیل کند.


منبع: https://gamefa.com/888589/jim-rayan-denying-claims-that-sony-has-been-misleading-regulators/تبلیغات

مدتی قبل بود که طی یک اتفاق غافلگیرکننده، مایکروسافت با مبلغ نجومی ۶۸.۷ میلیار دلار، تصمیم گرفت استودیوی اکتیویژن بلیزارد را خریداری کند. گویا حواشی موجود درباره‌ی این قرارداد، کماکان ادامه دارد. در هفته‌های اخیر، مایکروسافت اعلام کرده بود که سونی به طرز اغراق‌آمیزی از اهمیت سری Call of Duty برای پلتفزم پلی استیشن صحبت کرده است.

حال در گزارشی که امروز توسط نیویورک تایمز منتشر شد، جیم رایان بحث‌هایی در رابطه با این قرار داد مطرح کرده است. وی طی سخنان خود ادعاهایی مبنی بر گمراه کردن رگولاتورها، توسط سونی را رد کرد و اظهار داشت که هرگونه پیشنهاد گمراه‌کننده تنظیم‌کننده‌ها صحت ندارد.

در بخشی از صحبت‌های او آمده است:

جیم‌ رایان، ادعا‌های مطرح شده درباره‌ی سونی مبنی بر گمراه‌ کردن رگولاتورهای تصمیم گیرنده حول قرارداد خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت را رد کرد.

در صورت انجام این قرارداد، به احتمال بسیار زیادی حق انتخاب بسیاری از گیمر‌ها از بین خواهد رفت.