سونی ۱۰ پروژه اقتباسی بر اساس بازی‌ها را در دست توسعه دارد

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902187/sonys-playstation-productions-has-over-10-projects-in-development-spanning-film-tv/

به تازگی اولین تیزر رسمی از فیلم «گرن توریسمو» منتشر شده و در همین راستا نیز مدیر استودیو فیلمسازی سونی اظهار داشته که آن‌ها در حال توسعه بیش از ۱۰ پروژه مختلف در دنیای سینما و سریال هستند. این در حالی است که خبر رسمی ساخت برخی از این آثار اعلام شدند.

از جمله پروژه‌های استودیو پلی‌استیشن پروداکشنز می‌توان به سریال خدای جنگ (God of War)، سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)، سریال هورایزن زیرو داون (Horizon Zero Dawn)، فرنچایز آنچارتد (Uncharted)، سریال توئیستند متال (Twisted Metal)، فیلم روزهای از دست رفته (Days Gone)، فیلم شبح تسوشیما (Ghost of Tsushima)، فیلم گرویتی راش (Gravity Rush) و فیلم جکس و داکستر (Jax and Daxter) اشاره کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که کمپانی سونی در حال توسعه ۱۰ فیلم و سریال اقتباسی بر اساس بازی‌ها است.

تبلیغات

منبع: psu

مطمئنا کمپانی سونی به دنبال گسترش حضور خودش در دنیای سینما و همچنین سریال است و باید دید که علاوه بر این پروژه‌های نام برده شده، آن‌ها قرار است چه فیلم و سریال دیگری بسازند.

کمپانی سونی با استودیو PlayStation Productions در حال تولید فیلم‌ها و سریال‌های مختلف بر اساس بازی‌های ویدیویی است و جدیدترین آن‌ها نیز فیلم گرن توریسمو (Gran Turismo) است. حالا آشکار شده که این استودیو بیش از ۱۰ پروژه مختلف را در دست توسعه دارد.