سیزن پس The Callisto Protocol شامل انیمیشن‌های جدیدی می‌شود

جزئیات و محتویات سیزن پس بازی The Callisto Protocol به تازگی به صفحه‌ی استیم آن اضافه شده‌اند. برخی از محتوای این سیزن پس کاملا قابل انتظار هستند و شاهد مواردی مثل یک بسته الحاقی داستانی جدید هستیم. با این حال یکی از مواردی که احتمالا تا کنون با آن برخورد نکرده‌اید، وجود انیمیشن‌های مرگ جدید برای پروتاگونیست و دشمنان بازی است.

باندل Riot: قدم به محیط پیش از این کشف نشده‌ی زندان Black Iron گذشته و با امواجی از دشمنان خشن مبارزه کنید. در حالت جدید Riot باید با ارتقای سلاح‌های خود یا ساخت سلاح‌های جدید دوام بیاورید. باندل Riot هم‌چنین شامل مجموعه‌ی اسکین Engineer می‌شود.

مجموعه‌ی اسکین Outer Way: با این مجموعه زره گروه Outer Way را به تن کنید. Outer Way یک گروه شورش زیرزمینی است که برای مقابله با UJC تشکیل شده است.

بسته الحاقی داستانی: با بسته الحاقی داستانی جدید بازی بیشتر از رازهای Callisto سر در بیاورید.

سیزن پس بازی The Callisto Protocol شامل انیمیشن‌های مرگ جدیدی برای پروتاگونیست بازی یعنی Jacob و دشمن‌هایی که با آن‌ها مبارزه می‌کنید می‌شود.

اولین تریلر گیم‌پلی بازی در ماه ژوئن 2022 منتشر شد و یک هفته بعد شاهد انتشار نسخه‌ی کارگردان این تریلر بودیم که محتوای خشن بازی را به نمایش می‌گذاشت. هنوز مشخص نیست که این انیمیشن‌های مرگ جدید دقیقا چگونه به بازی اضافه خواهند شد. در هر صورت در ادامه می‌توانید محتوای کامل سیزن پس بازی را مطالعه کنید:

باندل Contagion بازی شامل یک حالت جدید در کنار 13 انیمیشن مرگ جدید برای Jacob می‌شود. این در حالی است که باندل Riot شامل یک محیط جدید و 12 انیمیشن مرگ جدید برای دشمنان بازی خواهد بود. در حالی که اضافه شدن انیمیشن‌های جدید به عنوان بخشی از سیزن پس کمی عجیب است، اما باید به این نکته توجه کرد که مرگ‌های خونین Jacob بخشی از کمپین تبلیغاتی بازی The Callisto Protocl بوده‌اند.

بازی The Callisto Protocol در تاریخ 2 دسامبر 2022 (12 آذر 1401) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. ماه گذشته اعلام شد که انتشار این بازی در ژاپن لغو شده است. دلیل این امر اجبار سیستم رده‌بندی سنی کشور ژاپن برای حذف برخی از محتویات خشن بازی بوده است.

Gamer Gameover


منبع: https://gamefa.com/889003/the-callisto-protocols-season-pass-includes-new-player-death-animations/

باندل Contagion: پر تنش‌ترین تجربه‌ی وحشت بقای ممکن را با حالت Contagion بازی کنید. این حالت شامل بسته‌های مهمات و سلامت کم‌تر، یک درجه‌ی سختی منحصر به فرد و مرگ دائمی یا Permadeath است. برای فرار از زندان Black Iron یا رویارویی با وحشت‌های Callisto هیچ فرصت دوباره‌‌ای به شما داده نخواهد شد. باندل Contagion هم‌چنین شامل 13 انیمیشن مرگ جدید برای Jacob و مجموعه‌ی اسکین Watchtower می‌شود.

تبلیغات