شاون لوی از خشونت و طنز فیلم Deadpool 3 می‌گوید

منبع: هالیوود ریپورتر


منبع: https://gamefa.com/895174/deadpool-3-director-shawn-levy-violence-hardcore/

شاون لوی که سکان کارگردانی فیلم Deadpool 3 را برعهده دارد، از خشونت و طنز این فیلم گفته است.

دو فیلم ابتدایی ددپول بیشتر به خاطر طنز و خشونت خود مورد توجه قرار گرفتند و رده سنی R را نیز دریافت کردند. با این حال، ساخت فیلم سوم توسط استودیو مارول سبب ایجاد نگرانی‌هایی در بین طرفداران برای کاهش سطح خشونت آن شده بود.

ما هر روزه در حال نوشتن، بازنویسی و توسعه فیلم «ددپول ۳» هستیم و اوقات بسیار خوش و پر از خنده‌ای را پشت سر می‌گذرانیم. شنیدن و نوشتن صحنه‌هایی خنده‌دار با حضور این کاراکترها بسیار دلنشین و لذت‌بخش است. و خشونت فیلم نیز پر جنب‌وجوش و مستقیم خواهد بود، همانطور که از فیلمی از فرنچایز «ددپول» انتظار می‌رود.

فیلم «ددپول ۳» برای اکران در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۸ آبان ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

شاون لوی که قبلا در فیلم فری گای (Free Guy) و فیلم پروژه آدام (The Adam Project) با رایان رینولدز همکاری داشته، از حضور هیو جکمن در نقش ولورین در این فیلم استقبال کرده و آن را بسیار لذت‌بخش دانسته است.

این فیلمساز همچنین اظهار داشته که احتمالا فیلمبرداری فیلم «ددپول ۳» از ماه مه سال ۲۰۲۳ میلادی شروع خواهد شد و او از ساخت چنین فیلمی بسیار لذت می‌برد. فیلم‌نامه این فیلم را رت ریس و پل ورنیک قلم زده‌اند.

فیلم ددپول ۳ (Deadpool 3) از جمله فیلم‌های مورد انتظار دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که سکان کارگردانی آن را شاون لوی در دست دارد و رایان رینولدز نقش اصلی آن را بازی خواهد کرد.

تبلیغات

با این حال، کارگردان فیلم «ددپول ۳» در مصاحبه خود آشکار کرده که آن‌ها قصد دارند تا سطح خشونتی که در دو فیلم قبلی به تصویر کشیده شده بود را در این فیلم تازه نیز حفظ کند. او گفته: