شایعات جدیدی پیرامون ساخت بازی Twisted Metal منتشر شد

در بخش دیگری برای استخدام برنامه‌نویس AI ارشد، گفته شده است که در این جایگاه روی بخش‌هایی چون «AI، رفتارهای شخصیت‌های غیرقابل‌بازی، مسیریابی، جهت‌یابی، درخت‌های تصمیم و سیستم‌های انتخاب» کار می‌شود.

اوایل سال گذشته، شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که اشاره داشت حقوق ساخت بازی جدید Twisted Metal به استودیوی فایراسپرایت (Firesprite) واگذار شده است و اکنون مدارک کاملاً جدیدی فاش کرده‌اند که بازی شاید از واقعیت مجازی پشتیبانی کند و در روز عرضه برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن منتشر شود.

اول از همه، آگهی شغلی‌ای از این استودیو حول استخدام یک برنامه‌نویس قوانین فیزیک برای پیوستن به توسعۀ یک «بازی اکشن چندنفرۀ AAA با آنریل انجین 5» منتشر شده است. همچنین، در آن اشاره شده است که «تجربۀ ساخت گیم‌پلی برای VR به کارمان خواهد آمد.» و می‌گوید که این پروژه «سازوکارهای گیم‌پلی» و «المان‌های داستان‌سرایی عمیقی» را وارد جهانی یونیک خواهد کرد.

تبلیغات

در انجمنی روی پلتفرم ResetEra، جزئیاتی به اشتراک گذاشته شده‌اند که به ساخت بازی Twisted Metal توسط فایراسپرایت اشاره دارند.

نظر شما در این باره چیست؟


منبع: https://gamefa.com/914403/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-twisted-metal-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/

شایعاتی از بازی Twisted Metal منتشر شده است که به پشتیبانی از واقعیت مجازی و انتشار در روز عرضه برای رایانه‌های شخصی اشاره دارد.

در همین حین، یک آگهی استخدام دیگر برای بازی‌ای چندنفره وجود دارد که مربوط به جایگاه طراح چهارچوب است و باز هم به ساخت یک «بازی اکشن چندنفرۀ AAA با موتور آنریل انجین 5» اشاره می‌کند. مهم‌تر از همه، توضیحات این جایگاه نیز به «ادغام ژانر، فراتر از سازوکارهای گیم‌پلی، حول مبارزات ماشینی و پیاده» اشاره دارد که عملاً ویژگی‌های Twisted Metal را یادآور شده است.
علاوه بر این‌ها، در بخش نیازمندی‌ها ذکر شده است که فرد باید دربارۀ «بک‌اند سرویس‌های بازی‌ای مانند استیم و PSN» آگاهی داشته باشد که می‌تواند به انتشار این عنوان در روز عرضه برای PC اشاره داشته باشد.

در حال حاضر، هیچ اعلامیۀ رسمی‌ای مبنی بر ساخت بازی جدیدی از Twisted Metal وجود ندارد، اما شواهد و گزارشات غیررسمی زیادی توسعۀ این بازی را تأیید می‌کنند.