شایعه ساخت بازسازی Metal Gear Solid و Silent Hill دروغی بیش نبود


یک افشاگر سرشناس اعتراف کرده است که شایعات ساخت Silent Hill جدید و بازسازی ‌Metal Gear Solid را از خود درآورده است و حقیقت ندارند.

با وجود عدم ساخت یک بازی AAA و با کیفیت طی سال‌های اخیر، کونامی (Konami) همچنان یکی از ناشران مورد بحث صنعت گیم است. آن‌ها حق ساخت برخی از محبوب‌ترین فرنچایزهای صنعت را در دست دارند و سال‌هاست آن‌ها را در سکوت فرو برده‌اند.

این اقدامات از زمانی شروع شد که کونامی بازی Silent Hills را لغو کرد.پس از اینکه نسخه دمو بازی با استقبال جهانی روبرو شد، کونامی رسما از لغو پروژه خبر داد. هیدئو کوجیما (Hide Kojima)، بازی‌ساز مطرح ژاپنی، وظیفه ساخت آن بازی را برعهده داشت. سری Metal Gear Solid نیز پس از جدایی کوجیما از کونامی، در سکوت بزرگی فرو رفته است.

تبلیغات

برای سال‌ها، شایعات بازگشت هر دو فرنچایزها در سراسر صنعت شنیده می‌شود. یکی از افراد افشاگر با سابقه خوب به‌نام TheRealInsider اذعان کرد که قرار است یک بازی جدید از Silent Hill و بازسازی Metal Gear Solid ساخته شود. با این حال، یک مشکل کوچک وجود دارد؛ مشخص شد که TheRealInsider یک یوتیوبر به نام DanAllenGaming است.

این یوتیوبر اعتراف کرد که قوانین NDA و تحریم‌ بازی‌ها را زیر پا گذاشته است تا بتواند اطلاعات غیرقانونی را به دست گیمرها برساند. او همچنین تایید کرد که شایعات ساخت نسخه جدید Silent Hill و بازی‌سازی Metal Gear Solid مزخرف هستند! از آن زمان DanAllenGaming حساب توییتر TheRealInsider و توییتر شخصی خود را غیرفعال کرده و تایید کرده است که برای مدتی از کانال خود کنار خواهد رفت.

شایان ذکر است که سایر اینسایدرهای داخلی هنوز ساخت بازی جدید Silent Hill و Metal Gear Solid را رد نکرده‌اند. حتی تصاویری عجیب از این پروژه‌ها به دست افشاگران رسیده است. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا حق با آن‌ها است و DanAllenGaming فقط بر موجی از افشاگری‌ها سوار شده است یا خیر. در حال حاضر، هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه کونامی چه زمانی از پروژه‌های آینده خود رونمایی می‌کند، وجود ندارد.

Ezio Auditore da FirenzeM.MT


منبع: https://gamefa.com/870615/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-metal-gear-solid-%D9%88-silent-hill-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D8%A8/