شایعه: فصل ۴ و ۵ سریال The Witcher پشت سرهم فیلمبرداری می‌شوند

با اینکه فیلمبرداری پشت سرهم دو فصل از سریال «ویچر» نیازمند تلاش و تعهد بسیار زیادی از سوی عوامل سازنده، بازیگران و همچنین بخش مالی کمپانی نتفلیکس است اما اعتماد نتفلیکس به این اثر برجسته را نشان می‌دهد. از سوی دیگر، این موضوع در راستای تلاش این کمپانی برای گسترده‌تر کردن هر چه سریع‌تر این فرنچایز است.

منبع: movieweb


منبع: https://gamefa.com/868223/rumor-suggests-the-witcher-seasons-4-and-5-could-film-back-to-back/

تبلیغات

استفان سورجیک (Stephen Surjik) یکی از کارگردان‌های سریال «ویچر» نیز قبلا اظهار داشته بود که در اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی، نویسنده‌ها و تهیه‌کننده‌ها برنامه‌های خود برای تولید فصل چهارم سریال را آماده کرده‌اند.

مطمئنا در رویداد TUDUM سرویس آنلاین نتفلیکس اطلاعات بیشتری در مورد فصل‌های بعدی سریال «ویچر» و همچنین پیش‌درآمد آن به نام ویچر: خاستگاه خون (The Witcher: Blood Origin) برای طرفداران آشکار خواهد شد. در حال حاضر تاریخی برای پخش فصل سوم سریال «ویچر» اعلام نشده است.

در حال حاضر این موضوع تنها در حد شایعه باقی مانده و سرویس آنلاین نتفلیکس آن را به صورت رسمی اعلام نکرده اما کاملا منطقی به نظر می‌رسد که نتفلیکس بخواهد سریع‌تر قسمت‌ها و فصل‌های بیشتری از سریال «ویچر» بسازد تا جلوی کم شدن مشترکین خودش را بگیرد و طرفداران این سریال را به آن علاقه‌مند نگه دارد.

شایعات حاکی از آن هستند که نتفلیکس ساخت فصل ۴ و ۵ سریال The Witcher را تایید کرده و قرار است پشت سرهم فیلمبرداری شوند.

تاکنون تنها دو فصل از سریال ویچر (The Witcher) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شده و در حال حاضر نیز فیلمبرداری فصل سوم این سریال فانتزی جریان دارد. با این وجود، برخی شایعات حاکی از آن هستند که نتفلیکس این سریال را برای فصل چهارم و پنجم نیز تمدید کرده و فیلمبرداری این دو فصل قرار است پشت سرهم انجام شود.