شایعه: The Last of Us Part 3 در دست ساخت قرار دارد

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی یک منبع داخلی، بازی بعدی آقای نیل دراکمن و یکی از پروژه‌های آیندۀ ناتی داگ بازی The Last of Us Part 3 خواهد بود.

هم‌اکنون، ناتی داگ در موقعیت جالبی قرار دارد. The Last of Us Part 1 مدتی پیش برای PS5 عرضه شد و به‌زودی در دسترس دارندگان PC قرار می‌گیرد و حتی روی استیم دِک نیز به خوبی اجرا خواهد شد. از سوی دیگر، ماه آینده سریال اقتباسی از این بازی به صورت هفتگی پخش خواهد شد؛ بسیاری از طرفداران انتظار دارند تا با یکی از بهترین اقتباس‌ها از دنیای بازی‌های ویدیویی مواجه شویم. اما به نظر می‌رسد که بازی سوم The Last of Us نیز در مراحل ابتدایی توسعه قرار داشته باشد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی ViewerAnon، یک منبع داخلی متمرکز بر اخبار سینما، استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) با کارگردانی و رهبری نیل دراکمن (Neil Druckmann)، کار روی The Last of Us Part 3 را آغاز کرده است. این شخص در گذشته اطلاعاتی از سریال تلویزیونی The Last of Us و بازی Crash Bandicoot 4 فاش کرده بود. این منبع داخلی متذکر شد که ابتدا شاهد اثر چندنفره ناتی داگ که در دنیای The Last of Us جریان دارد خواهیم بود و سپس نوبت به پارت سوم می‌رسد. وی همچنین تایید کرد که یک استودیوی دیگر روی ریبوت Uncharted کار می‌کند.

تبلیغات

نظر شما در این باره چیست؟


منبع: https://gamefa.com/895222/the-last-of-us-part-3-is-in-the-works/