شباهت سریال جدید باب اودنکرک به Better Call Saul

به نظر می‌رسد که در سریال Straight Man شاهد جنبه‌های طنزآمیز بیشتری نسبت به Better Call Saul هستیم. با توجه به هنر بازیگری باب اودنکرک باید انتظار یکی از آثار تماشایی سال 2023 را داشته باشیم. اثری که از سوی شبکه AMC پخش خواهد شد و هنوز هیچ تاریخ پخشی به صورت دقیق برای آن در نظر گرفته نشده است.

سریال Straight Man حالیت کمیکی خواهد داشت. شخصیت اصلی خلق و خویی تند و خشن دارد و شما عاشق او خواهید شد. به نظر من این مجموعه جدید ترکیبی ایده‌آل از کمدی و درام بوده و طرفداران Better Call Saul را خشنود خواهد کرد زیرا شباهات بسیاری با آن مجموعه دارد که به زودی متوجه خواهید شد.

بابا اودنکرک (Bob Odenkirk) به سبب ایفای نقش نمادین سال گودمن در سریال‌های Breaking Bad و Better Call Saul تا ابد در یاد بینندگان تلویزیون باقی خواهد ماند. با وجود این که سریال Better Call Saul پس از سال‌ها در نقطه اوج به پایان رسید، اما ستاره این مجموعه فاش کرده که پروژه جدید او به نام Straight Man شباهت‌های زیادی با کار قبلی او خواهد داشت.

سریال Straight Man اقتباسی از رمانی به همین نام توسط ریچارد روسو (Richard Russo) در سال 1997 می‌باشد که از سوی شبکه AMC پخش خود را آغاز خواهد کرد. اثری که باب اودنکرک درباره آن به صحبت پرداخته و اعلام نموده که:

باب اودنکرک در تازه‌ترین صحبت‌های خود فاش کرده که سریال جدید او به نام Straight Man شباهت‌های بسیاری با Better Call Saul خواهد داشت.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/873218/bob-odenkirk-says-new-series-straight-man-has-similarities-with-better-call-saul/تبلیغات