شباهت فیلم The Marvels به سریال Hawkeye

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/969182/the-marvels-producer-reveals-the-films-intriguing-ties-to-hawkeye-series/

تهیه‌کننده فیلم ابرقهرمانی The Marvels اطلاعات جالب توجهی از آن را به اشتراک گذاشته است.

این دنباله حول محور ۳ تن از ابرقهرمانان قدرتمند دنیای سینمایی مارول به نام‌های کارول دنورز، مونیکا رمبو و کامالا خان جریان دارد. ابرقهرمانانی که به طرز عجیبی قدرت‌هایشان با یکدیگر ادغام شده و هر بار که یکی از آن‌ها از توانایی‌هایش استفاده کند، با دیگری جایگزین خواهد شد.

در حالی که این ابرقهرمانان باید با مشکل عجیب و غریب خود دست و پنجه نرم نمایند، این سوال را مطرح می‌کنند که ستایش آن‌ها در یک دنیای واقعی چگونه خواهد بود؟

منبع: مووی‌وب

مری لیوانوس به عنوان تهیه‌کننده The Marvels در جریان مصاحبه با خبرگزاری توتال‌فیلم اشاره می‌کند که رابطه کامالا خان با کاپیتان مارول برگرفته از رابطه کلینت بارتون با کیت بیشاپ از سریال Hawkeye (‌هاک‌آی) خواهد بود. با وجود آن که در دنیای سینمایی مارول، ابرقهرمانان به مانند بت توسط مردم پرستیده شده و ستایش می‌شوند اما در فیلم The Marvels شاهد به چالش کشیده شدن این موضوع خواهیم بود. آن‌ها در حالی که به عنوان حلال مشکلات شناخته می‌شوند اما به خودی خود می‌توانند مسائل و خطرات بسیاری را رقم بزنند که طرفدارانشان را در یک دنیای واقعی تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین سبب نیز از دید کامالا خان به عنوان طرفدار کاپیتان مارول، شاهد شخصیت‌ پردازی تازه‌ و منحصر به فردی حول محور کارول دنورز خواهیم بود که تاکنون در دنیای سینمایی مارول سابقه نداشته است.

پس از سال‌ها نوبت به دنباله فیلم کاپیتان مارول تحت عنوان The Marvels (مارول‌ها) رسیده تا وقایع جدیدی را در ژانرابرقهرمانی به تصویر بکشد. دنباله‌ای که روایتی جدید را در دنیای سینمایی مارول به تصویر کشیده و شاهد تقابل ابرقهرمانان با قدرت‌هایی هستیم که می‌تواند هویت آن‌ها را به چالش بکشد. اثری از فاز پنجم MCU که تا ماه‌های آینده بر پرده سینما به اکران در آمده و باید دید که با چه واکنش‌هایی مواجه خواهد شد.

تبلیغات

فیلم The Marvels به کارگردانی نیا داکوستا که از بازیگرانی همچون بری لارسون، ایمان ولانی و تیونا پریس بهره می‌برد، برای اکران در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) برنامه ریزی شده است.