شبکه HBO تاریخ پخش سریال The Last of Us را اعلام کرد

طبق اعلامیه رسمی شبکه HBO، فصل نخست این سریال در 9 قسمت با هنرنمایی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمزی (Bella Ramsey) در روز یکشنبه 15 ژانویه 2023 (25 دی) پخش خواهد شد.

منبع: تی‌وی‌لاین


منبع: https://gamefa.com/882796/the-last-of-us-pedro-pascals-post-apocalyptic-series-gets-premiere-date/

اقتباس تلویزیونی از بازی The Last of Us به صورت رسمی از سوی شبکه HBO تاریخ پخش دریافت کرد.

باید دید که این اقتباس تلویزیونی تا چه اندازه می‌تواند به دنیای The Last of Us وفادار مانده و با چه استقبالی از سوی بینندگان مواجه خواهد شد.

یکی از نکاتی که طرفداران مدت‌ها انتظار آن را می‌کشیدند، اعلام تاریخ پخش این سریال می‌باشد که طی چند روزه گذشته به لطف رابط کاربری HBO Max لو رفته بود. با این حال امروز این شبکه به صورت رسمی تاریخ پخش سریال The Last of Us را اعلام کرده که خوشبختانه با تاریخ لو رفته هم‌خوانی دارد.

فرنچایز The Last of Us به حدی از محبوبیت و شهرت رسیده که شبکه HBO به دستور سونی ساخت اقتباسی تلویزیونی از آن را توسط کریگ مازن (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) در دستور کار قرار داده و حال پس از مدت‌ها انتظار به زمان پخش آن نزدیک شده‌ایم. سریالی که حول محور 2 بازمانده در دنیایی آخرالزمانی است که باید مسیری طولانی را در کشور آمریکا بپیمایند و خود را به مقر یکی از سازمان‌های باقی‌مانده از نسل بشر برسانند. سازمانی که می‌تواند انسان‌ها را از تبدیل شدن به موجوداتی خونخوار و درنده نجات دهد.


تبلیغات

از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی می‌توان به نام‌هایی همچون گابریل لونا (Gabriel Luna)، مارلی دندریج (Merle Dandridge)، جفری پیرس (Jeffrey Pierce)، ماری بارتلت (Murray Bartlett)، کان اونیل (Con O’Neill) و آنا تورو (Anna Torv) اشاره کرد.